Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen felszínesek és...

Nememem kérdése:

Miért ilyen felszínesek és közönségesek a fiatalok?

Figyelt kérdés
Én is giatalnak számítok, de azt látom, hogy java részük ilyen. S ezt nem is èrtem miért ilyenek.

2017. márc. 12. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály konkrétabban, és mit értesz közönséges alatt?
2017. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tinik, huszonévesek. Túl nyíltan beszélnek a szexről, kirakják mindenüket facen, nem érdekli őket semmi, sokszor céltalanok és ugye a legtöbb esetnen azt, aki nem ilyen, kinézik.
2017. márc. 12. 20:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és egyfajta divatmánia is jellemzi őket
2017. márc. 12. 20:07
 4/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%

Szerintem kisebb korban nem alakult ki érdeklődés/életcél. Azért az gáz, ha az egyetlen referencia a külső.

20/F

2017. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy még nem jött az ügyeletes megmondóember, aki azt írja az ilyen kérdéseknél: "biztos csak azt várja, hogy megdicsérjék, na itt a napi különleges hópelyhünk hööö".


Kérdésedre válaszolva, szerintem azért, mert befolyásolhatók/félnek attól, hogy kiközösítik őket.


Huszonéves vagyok, sajnos az én korosztályomban is javarészt ez megy.

Nem akarok, és nem is tudok beilleszkedni közéjük. Nem akarok, mert anyagiasak, felszínesek, minden téren tudatlanok, és céltalanok - ilyenek társaságából köszönöm, nem kérek; és nem is tudok, mert van pár "betegségem", amelyek miatt elvből elutasítják a társaságom. (Bár szerintem inkább az lehet a baj, hogy nem tudnak arról se semmit, mint kb. minden másról.)

2017. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, és privátot NEM kérek. Ha kapok is, nem válaszolok rá. Előző válaszoló vagyok.
2017. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Trend mögötti csordaszellem...ha pénzelik a szülők, de nincs egyénisége, stílusa, esze, szerető családja, akkor oda való-megfelel a divatnak-menő lesz...elhitetik vele..., de igazából értéktelen divatmajom, amire későn jön rá.
2017. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

biztos csak azt várja, hogy megdicsérjék, na itt a napi különleges hópelyhünk hööö


ja és az erősebb kutya oktojál


:DD

2017. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs műveltség, neveltetés, és erkölcs. És mindenki különleges, egyedi, blabla hópehely, holott a 99,9% kicserélhető, ennyi az egész. Sajnos középkorúaknál, és idősebbeknél sem jó a helyzet, némelyik akkora neveletlen, hogy ló kandikált ki a gyerekszobája ablakán. Nem is szívesen érintkezem ilyenekkel.
2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!