Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik elpazarolták a tehetségük?

Figyelt kérdés
Mi volt az amiben tehetségesek voltatok,de nem érdekelt titeket ?
2017. márc. 13. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajz ..többször is nyertem megyei versenyeket de nem mentem általános után művészeti középsuliba ma már nagyon bánom h nem használtam ki és ezt a tehetséget elnyomtam mert azóta is van h rajzolok és jók is csak igy már nem olyan. Ha viszamehetnék nem hinnék anyáméknak hogy ebből nem lehet megélni..
2017. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én az énekléssel vagyok így
2017. márc. 13. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
én a zenét hagytam ott, mert féltem zeneiskolába, és kollégiumba menni :) zongoráztam, gitároztam, és fuvoláztam versenyszinten, és ukuleléztem, és szaxofonoztam hobbiszinten :) sajnos vége lett ennek a korszaknak, nem igazán nézek azóta a hangszereimre sem :(
2017. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hip-hop táncos szerettem volna lenni.Nem volt tanárom se semmi,ezért technikátlan voltam,viszont nagyon jó mozdulataim voltak.Csak sajnos nem fejleszthetem. :(
2017. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen! 3 hibám is volt az életben.


1, sport.

Anya génjei nagyon "sportosak", négyen vagyunk testvérek, ebből 3-an örököltük. Mind a hárman kiváló adottságot kaptunk, remek futók, jó kitartás is hozzá, sportos izomzat, csontozat. A testvéreimet mind sporttagozatra íratta általánosban, nálam meggondolta magát, nyelvre kerültem. Ez volt a balszerencsém. A táncokat utáltam, de a baletthez volt érzékem, de távol volt tőlünk, elúszott. 8 évesen a kézi, kosár nem érdekelt, mai napig bánom, hogy akkor nem kezdtem valamit, és csak néptáncoltam. Amit az utalat miatt hagytam abba. 14 évesen észleltem, hogy milyen is vagyok, neki is álltam atletizálni és focizni, de akkor már késő volt, és a focit a csapat miatt és tanulmányaim miatt sajnos abba kényszerültem hagyni, az atlétikával nem tudom mi történt. Viszont a testem ugyanígy igényelte a mozgást, a sportot, így hobbifutónak, hobbibiciklisnek, és hobbilovasnak, na meg hobbikutyásnak be is álltam;) viszont a mai napig bánom az egészet, és szidom is anyát, hogy meggondolta magát az utolsó pillanatba.


2, állatorvosi

Általános iskolai éveim során alakult ki a gyógynövények és főleg az állatok iránti hatalmas szeretet. Nyolcadikban, mikor pályaválasztásra került a sor, három dolog lebegett a szemem előtt.

A, info - amit a szemem állapota miatt, és a női mivoltom miatt ki kellett zárnom

B, valami nyelv - amit minden négyesnél jobb tanuló választott akkoriban, hogy mégse szakgimibe kerüljön

C, biológia - amit az önnön lustaságom miatt hagytam elúszni.

Pontosan a felvételi utáni évben lett meg a célom, mégpedig hogy állatorvos leszek, aki kutyatenyésztő és kutyakiképző lesz egyben. (És talán elvégzi a kutyakozmetikust is). Végül mivel kéttannyelvűbe voltam, le kellett mondanom az egyetlen szakmáról, amit szerettem volna. A mai napig bánom, hogy nem tartott 1 évvel tovább a nyolcadik, mikor már tudtam, hogy mi szretnék lenni.

3, videójátékok

Abban a korban voltam általános iskolás, mikor a játékok és a youtube videósok korszaka elkezdett fellángolni. Mikor minden új volt, minden fejlődött. Jó voltam bennük, toplistás, majd mondták hogy nőjjek fel, és legyek nőies, így elúszott az a dolog, amit élveztem


+1 hegedű

Mindig is imádtam a hangját, és nagyon is szerettem volna vele játszani, de lebeszéltek róla ;( sajnos nem tudom hogy lett volna-e érzékem hozzá.


Azóta sem találtam semmi dolgot amiben sikeres lennék, vagy menne. Amíg nem vettem észre ezt a 3 dolgot, azt hittem tehetségek nélkül születtem. Kiderült, hogy nem, csak rosszkor voltam mindig rossz helyen.

2021. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!