Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyan ismerőseitek...

Vannak olyan ismerőseitek akik nem voltak semmiben sem kiemelkedőek, tehetségük se volt semmiben, mégis szorgalommal és kitartással sokra vitték az életben?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én több ilyen embert ismerek, bár az hogy "sokra vitte" az elég relatív.


Miben méred azt hogy valaki mennyire vitte?

2014. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
például van munkája amivel jól is keres. Mondjuk tényleg elég szubjektív, hogy kinek mi a siker.
2014. nov. 27. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs. Akinek a környezetemben nincs tehetsége (min pl én és családom) az szalag mellett rohad meg minimálbérért.
2014. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok ilyen ismerősöm, munkatársam van. Tehetségüket szorgalmuk, akaratuk, tanulási és alkalmazkodási képességük helyettesítette, ezzel igen magasra a karrierben, jó keresethez segítette őket.
2014. nov. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Muszáj valamiben kiemelkedőnek lenni. Ha kiemelkedő valaki szorgalomban és kitartásban, akkor tudja pótolni a tehetséget.


Pl. nem olyan rég olvastam, hogy a matematikusok nagy része egyáltalán nem zseni, csak picivel okosabb mint az átlag, de megszállottan érdekli az adott dolog és hosszú évek alatt nagyon jó lesz. Nem lesz híres, tételt nem fognak elnevezni róla, de jól kereső állása van.


Ha valaki a minimumot nyújta mindenhol, akkor lehetetlen vinni valamire. De ha az átlagnál csak egy kicsivel jobb, az már elég lehet...persze függ a környezettől, mert nem mindegy hogy valaki Budapesten él vagy egy kis faluban, vagy szegény esetleg gazdag szülők gyereke.

2014. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!