Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden tehetséges ember...

Minden tehetséges ember beképzelt, vagy legalább időnként elszalad vele a ló? Vagy ismertek olyanokat, akik kiemelkedő tehetségük ellenére szerények maradtak, írnátok róluk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki tehetséges valamiben, csak nem mindenki találja meg miben.
2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt most azokra gondoltam, akik megtalálták ezt, tisztában vallak vele.
2012. aug. 4. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyről tudok. Maite Perroni, nem egy vele készített interjút olvastam és látszik hogy nincs elszállva magától, a legutóbbi ilyen cikk amit olvastam számomra bebizonyította hogy a hírnév nem vette el az eszét, és ezt rajtam kívül még sokan így gondolják/látják.
2012. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dr.Cernus Imre is beképzelt annak ellenére,hogy nagyon tehetséges..
2012. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intrepid ***** válasza:
100%
Tudod, aki annyira szép, okos, és ügyes mint én, annak nehéz szerénynek lenni.
2012. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pl. Albert Schweitzer neve mond neked valamit? :)
2012. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én a kedvenc íróimat tudnám példaként felhozni, például Stephen King, Cristopher Moore, David Safier stb. De ha más témakörben kéne mondanom, pl. a zeneiparban, általában a brit X-Faktoros sztárok sem beképzeltek.:)
2012. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy számodra mi a beképzelt. Mert sokan a jogos büszkeséget is annak látják.
2012. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan. A jogos büszkeség nem nagyképűség.
2012. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Vagy ismertek olyanokat, akik kiemelkedő tehetségük ellenére szerények maradtak, írnátok róluk?"


Anyukám. Kitűnően festett, rajzolt és varrt, aztán meghalt nagymama, Anyu így elárvult, és mert a nemesi származása miatt osztályidegennek számított, nem mehetett egyetemre.


Én úgy vettem észre, hogy általában azok a hírességek beképzeltek, akik amúgy rossz ripacsok, és a botrányaik miatt felkapottak, nem az állítólagos tehetségük miatt.

2012. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!