Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek a "tünete" az ha valaki...

Minek a "tünete" az ha valaki mindent elpoénkodik?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akinek alapvetően jó a társasága, jó humora van viszont egy idő után fárasztóvá válik az ahogyan mindenből viccet csinál.


Nagyon jókat lehet vele beszélgetni mert egy értelmes ember, viszont szerintem valami szorongás (is) lehet benne, hogy késztetést érez arra hogy egy poénos dolgot odabiggyesszen minden gondolat végére..


Szerintetek?



2017. márc. 15. 18:42
1 2
 1/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Szerintem ez nem kényszer, van aki egyszerűen ilyen. Tudom mert én is ilyen vagyok :D
2017. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És én is :D

Persze ha valami komoly dologról van szó, akkor azt nem hülyéskedem el, de alapjáraton szeretek viccelődni a hétköznapokban. Aztán valaki vagy vevő a humoromra, vagy nem. De szerencsére a legtöbbször pozitív visszajelzéseket szoktam kapni :)

2017. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké hogy ti nem ilyen emberek vagytok, de én pont olyan esetről beszélek, ahol az illető ösztönösen poénnal zár egy gondolatot :)
2017. márc. 15. 19:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok én is.

- Morbid humor. nincs is jobb igaz?

- Hát... végső soron igazad lehet.

- Jaaa, nem neked mondtam hanem Xaviernek!


:DD

2017. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Komolyra fordulva szoktam én is ezzel szórakozni. Pl barátnőmnek adok egy falatot, és közben nem azt mondom hogy repülő hanem hogy:


- Jön a repü... Allahu Ahbar!


Ilyenekre gondolsz? :D

2017. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a viccendicitisz tünete. Ez egy tartós betegség. Levegő útján nem fertőz.
2017. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én igazából azt nem értem, miért kell mindenre valami "tünetet" felállítani és miért kell mindig abból kiindulni hogy aki boldog/vicces/jókedvű valójában az is csak kompenzálja hogy szomorú? :D
2017. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÉS mondjuk arra még nem gondoltál, hogy -talán, de tényleg csak talán- szimplán el akarja szórakoztatni magát és/vagy másokat is? Mert mondjuk kussban ülve beszürkülve/unalomban általában hosszabban telik az idő, mint jobb hanglatban?


Persze ez csak feltételezés, de most komolyan, mi van veled?

2017. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elkanyarodtok a kiinduló ponttól.

Én csak arra voltam kíváncsi hogy mi lehet amögött hogy bármiről is beszéljen az ember, bármilyen téma jöjjön fel szóba, mindig elpoénkodja az illető a dolgot.


De kényszeresen. Valamikor egész jó és odaillő és órákig nevetünk rajta utána, de van hogy már ő is kínosnak érzi amit mondd, mégis folytatja..

2017. márc. 16. 13:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Valljuk be, nagyon fárasztó tud lenni amikor éppen egy komolyabb dologról beszélgettek és azt is el kell a végén poénkodni..
2017. márc. 16. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!