Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretet hiányos vagyok,...

Szeretet hiányos vagyok, lehet emiatt vagyok kicsit infantilis? PL sokszor eléggé gyerekes, mint egy 7-10 éves gyerek szoktam viselkedni, és az ízlésem is kb ilyen. Akkor vagyok a legboldogabb ha érzem hogy szeretnek és törődnek velem ilyenkor.18f

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azzal próbálkoztál hogy megnézel meleg párokról szóló videót, amiben meg is csókolják egymást, hasonlók? NEM PÓRNÓRÓL BESZÉLEK! Csak pl meleg párral interjú, vagy hasonló. Sokat fantáziálsz ilyenekről?
2017. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jesszusom utolsó, mekkora bunkó vagy! Ne így éld ki a mocskos vágyaidat! Húzzál el innen!


Kérdező, ezért mondom, hogy legyél erős, mert ha nem veszed az akadályokat, véged van!

2017. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Elég szemét vagy... Segíteni szeretnék ezen az emberen... Ökör vagy, már megbocsáss. Olvasd vissza a kommentjeimet. Én írtam ide a legtöbbet!
2017. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A leírtak alapján igen sok problémával küzdesz, amelyek oka a gyermekkorban keresendő.

Az első lépésen túl vagy, hiszen felismerted a problémát, itt az ideje a változásnak vagy az elfogadásnak.

A leírtak alapján, úgy látom saját nemed iránt is éreztél vonzódást.

Az alapos véleményem kidolgozása érdekében, arra kérlek, írd le részletesen ezeket az élményeket, illetve minden olyan információt amelyet fontosnak gondolsz (pl. szerelmek, szexuális vágyak, gyerekkori traumák, hiányok, barátok, kiközösítés, magány, sikerek, kudarcok, stb).

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne beszéljétek már bele a hülyeséget idióták!

Ne hallgass rájuk!

2017. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Én írtam ide a legtöbbet"

Húhúhúú te 43%-os, a ma este fénypontja vagy :'DDDDDDDD

2017. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
megéri segíteni az embereken... tényleg... de akkor tudjátok mit? r***adjatok meg...
2017. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!