Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Kocsisbarbi kérdése:

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Igazabol most ugy minden rendben van velem.. csaladommal is es a barataimmal is minden okes

Gimi is jol megy, az elejen nem szerettem de mar nagyon imadom, sportolok is.. egyszoval tenyleg minden a leheto legnagyobb rendben van. De valamiert azt erzem hogy semmi nincs rendben, valtozast akarok, nem hiszem el hogy nincs zurzavar korulottem es minden olyan nyugodt. Egyszeruen azt erzem hogy semmi nincs rendben. Mindenem megvan es megis tobb mindent akarok.

Ez miert van?:(



2017. márc. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Depresszio? Estleg nincs szerelmed vagy szexualis eleted legalabbis meg ez szokott hianyozni. Keress ra a maslow piramisra es vedd sorba h mi hianyzik az eletedbol ami rajta van.
2017. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem amugy lehet a szerelem miatt lesz akkor:( koszonom
2017. márc. 17. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem hiányzik. Én is pont így vagyok vele, mint te.
2017. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!