Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gond hogy úgy érzem nem...

Az gond hogy úgy érzem nem élek? 17L

Figyelt kérdés

Szeretnék bulizni de nincs kivel (vannak barátaim csak az egyiket nem engedik sehova, van amelyiknek pénze nincs)

Nem vagyok semmilyen baráti társaságban benne ( mert ott drogosnak kell lenni, igy nem is akarok)

Az utolso kapcsolatom utan nem vagyok komoly dolgokra egy darabig, de olyat aki szexuálisan vonz olyat ritkán latok es vagy öregek vagy foglaltak. Meg inkabb a sötét hajú barnás bőrű pasik tetszenek akik nem ciganyok

Itthon szoktam tornázni és szeretem is

Szeretem az állatokat

Szeretek inni de csak néha kivanom

Szeretem a mulatóst, poppot, a lightosabb rock zenéket

Érdekel a körmözes


2017. márc. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
"vannak barátaim" -> "Nem vagyok semmilyen baráti társaságban benne" = Nem is kell, néhány barát is simán lehet elég, nem kell 10-20 fős bandába verődni, ott komolytalanok úgyis a viszonyok, semmire nem mész velük, csak a látszatot keltik. Szóval amiket leírtál azok alapján te egy teljesen átlagos életet élsz aki >szokás szerint< nincs megelégedve azzal amije van, mert csak többet akar, olyan akar lenni mint a nagy menő csücsörítős senkik. Örülj neki, hogy vannak barátaid és hogy már 17 évesen elmondhatod, hogy volt kapcsolatod, sőt ahogy fogalmaztál, lehet több is volt. Én inkább elkezdeném keresni az élet értékes dolgait a helyedben, mert amíg úgy mesélsz magadról, hogy szeretnél bulizni, szeretsz inni addig viszont látásra van az nem élet.
2017. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

azt jol teszed hogy kerülőd a drogos tarsaágot.

bulizni megindulhatsz egyedül is ott majd találsz barna bőröt aki nem roma szarmazasu de ha megsem találnál el kell menned latin amerikába vagy mittom en hová .

amugy mi bajod a romákkal ? nekem volt roma pasim nagyon normális volt ö iss a csaladja is.

2017. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan pasim aki részben roma, kicsit sem zavart. De aki teljesen az az nem jon be
2017. márc. 8. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
de hát valaki testileg nem vonzódik a romákhoz,a szaguk meg stb. miatt,az mindegy,milyen a viselkedésük
2017. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!