Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/lányok szerintetek is...

Fiúk/lányok szerintetek is gyönyörű ez a lány?

Figyelt kérdés

Hetero lány létemre odáig vagyok érte.Ki merem jelenteni, hogy ő a legszebb lány, akit valaha láttam.A pláne, hogy smink nélkül is 10/10.

[link]



2017. márc. 17. 20:08
1 2 3 4
 11/40 Fatal_3rror_ ***** válasza:
54%
Semmi extra, agyonsminkelve mindegyik csaj hasonlóan néz ki, smink nélkül meg tök átlagos suna.
2017. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt, hogy csúnya, de azt sem, hogy még sose láttam nála szebb lányt/nőt. Teljesen átlagos mai "tömegcikk".
2017. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Ha van kedvetek, nezzetek meg a csatornajat youtubeon.Legtobbszor smink nelkul van videokban, es abbol latszik, hogy egyaltalan nincs rajta sok smink instan.Vagy ha van is, nem valtoztat rajta radikalisan.

Plusz a videokbol az is kiderul, hogy teljesen az ellentete annak, amit eloszor gondolnak rola az emberek.

Na de mindegy, izlesek es pofonok.:)

Koszonom a valaszokat!

2017. márc. 17. 20:42
 14/40 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a szexet látod benne, mert egyébként a szexuális kisugárzása elég erős, plusz még rá is tesz egy adaggal. Szerintem szép lányt még nem láttál igazán.
2017. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
42%
Megnéztem a youtube csatornáját, hát ez a csaj valami egészen kiakasztó. És nem olyan különleges smink nélkül, de sminkkel sem.
2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
63%

Én is megnéztem az előbb pár videóját és én pont az ilyen habitusú lányokat kedvelem :D

Kicsit őrült (mint én), szeleburdi, lehet vele hülyülni és egyben jókat beszélgetni :)

Ez a lány pont ilyen ! <3 :D

Ment neki a feliratkozás :D

2017. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Pacsiii😁
2017. márc. 17. 21:03
 18/40 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem, nem és nem... És még mindig nem.
2017. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%

Nem rossz... Nem rossz...

Nem írok le semmit kétszer. Nem írok le semmit kétszer.

2017. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus jellegtelen hedonista fiatal p***a. Az orra kifejezetten baltával faragott, üres a tekintete és semmi érzékiség nincs benne. De hogy ne tűnjön az, hogy savanyú a szőlő (elkerülve a "neked sosem lenne ilyen csajod" személyeskedést) linkelek két olyan nőt, akiktől a szubjektív ízlést félretéve gyakorlatilag nem lehet szebbet találni:

[link]

[link]

De ha kifejezetten a tini csajok szempontjából akarod megközelíteni a kérdésedet, akkor is tudnék rengeteg olyan instás csajról képet linkelni, akik ezerszer szebbek és szexisebbek.

23/F

2017. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!