Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan nyomoreknak erzem magam...

Olyan nyomoreknak erzem magam hogy szegyenlem magam az utcan vagy boltban mindenhol mit tegyek?

Figyelt kérdés
mar felnott vagyok fiu es a velem egykoruak mind olyan ferfiasak eros testalkatuak en meg nem, csajuk is van nekem az sincs, toluk felnek tolem nem, mint tegyek hogy en is vegre ferfi legyek?? szoktam gyurni de semmi se valtozik vmit szedni kellene sztem csak nem tudom mi lenne jo, mar idegesit hogy mindenki ferfiasabb nalam. es mit tegyek h ne szegyeljem magam??

2017. márc. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
mert attol leszel férfi ,ha félnek tőled az utcán? :D mond hány osztályt jártál ki? :D Egy férfi nem azáltal lesz férfi,hogy rettegjenek tőle az emberek.Másodsorban ha van elég pénzed,hidd el mindenki a kis f..odat fogja szopikálni,vagy pedig képzed magad ,és eléérsz egy olyan pozíciót,amitől hasra esnek tőled..az utóbbit javaslom öreg.Egyébként elég kemény önértékelési és megfelelési gondokkal küzdessz bas.ki
2017. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van, az Önbizalom tablettát még nem találták ki, de most, hogy említed, jó üzleti érzékkel rendelkezők rövidesen piacra dobják majd (a hatóanyag feltehetően rizsliszt és tejcukor lesz).
2017. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem ettől férfi egy férfi pl az én volegényem mackós testalkatú bár szerintem ő a világ legjóképübb embere ettől függetlenül a humora az élet vidámsága és az inteligenciája az ami megfogott nem mellesleg egy úriember.

Szerintem ha egy férfi rendelkezik egy jó beszélőkével màr nyert ügye lehet :)

2017. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!