Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszantja a csúnya vagy...

Bosszantja a csúnya vagy kövér nőket, hogy a jó nők mindent megkapnak a férfiaktól és sokkal könnyebb, jobb életük van?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Miért bosszantana?
2017. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
nem hiszem, a csunya illetve kover noknek is szokott lenni pasijuk szerelmuk, a nok mindig elkellnek mindegy milyenek nem ugy mint a pasik.
2017. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
A csúnya és a kövér nem ellentéte a "Jó"-nak. Hány olyan csúnya és kövér nő van, aki jó nőnek tartja magát! És aki magát jó nőnek tartja, azt a férfiak zöme is jó nőnek fogja tartani.
2017. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze felszínes emberektől, mindent megkapnak. :DDD
2017. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Mi alapján mondjuk egy nőre, hogy csúnya? És ez miért zárja ki, hogy legyen egy férfi az életében, aki a tenyerén hordozza és mindent megad neki? Ki mondja, hogy egy szép nőnek (ami ugye relatív) jobb élete van és neki minden sokkal könnyebb?

Szerintem a kérdés alapjaiban véve baromság. :)

Rajtam is van pár kiló felesleg, de nem tartom magamat rondának. Van egy szerető párom, akit viszont szeret és mindent megtesz értem. Van egy támogató családom és jó munkahelyem. Barátaim, akikre számíthatok, mi kell még?

2017. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
De mi van, ha a jó nő nem a férfiaktól akar megkapni mindent, hanem a saját erejéből elérni? Persze mindegy, mert akármit ér el, az emberek nem fogják elhinni, hogy dolgozott és nem fszt szopott érte...
2017. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Engem igen.


De nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is vannak, akiknek tényleg semmi esélyük sincs az életben. (Pl. a közel-keleti országokba született nők, vagy az olyan gyerekek, akinek a szülei alkoholisták, és csak az ivászat számít nekik.)

Ez ellen sajnos nem tudok mit tenni. Sajnálom őket, és örülök annak, hogy hozzájuk viszonyítva szerencsés vagyok.


Nekem csak bizonyítanom kell, úgy, hogy keményen dolgozom.


Azoknak, akik szépnek születtek, sokszor valóban engedményeket adnak, csupán érzelmi alapon, vagy mert hátsó szándékaik vannak velük (ez talán ritkább).


Szóval igen, zavar az igazságtalanság, de nem csak a csúnyákkal kapcsolatban, hanem úgy általában.


(Privátra nem válaszolok.)

2017. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Állító kérdés... Egyáltalán nem biztos, hogy a jó nők mindent megkapnak a férfiaktól, és hogy jobb életük van. Nem vagyok jó nő, mégis megkapom, amire szükségem van (szeretet, megértés, tisztelet, ragaszkodás), és jó életem van (ez utóbbit nem a férfiaktól kapom/kaptam, magamnak köszönhetem).

Persze kicsit irigykedem, ha nagyon szép nőt látok, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem, de egyáltalán nem bosszant.

Ha meg valaki csak a szépsége által jut jó helyzetbe, mondjuk modell, azt úgy veszem, hogy kihasználja egy adottságát. Ilyen alapon bosszanthatna az is, hogy akinek jó hangja van, az énekesnő, akinek hosszú lába van, az meg magasugró. A szépségük miatt eltartott nőket viszont egyáltalán nem irigylem. Lehet, hogy kapnak pénzt, luxustárgyakat a férfiaktól, de megbecsülést, tiszteletet a legritkább esetben.

2017. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok, miért vagyok lepontozva?
2017. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
61%

Valószínűleg a ronda nők is ugyanazt érzik mint a ronda férfiak.


Persze most becsaphatjuk magunkat azzal hogy "mindenki megtalálja a párját" de attól még a ronda embereknek nem lesz könnyebb.


Engem ronda férfiként is bánt amikor látom, hogy 1-1 jóképű haverommal mennyire nyitottak a lányok, szinte kezdeményeznek hogy ismerkedjenek velük. És fájó azt látni, hogy elfintorodnak amikor rám néznek. Vagy ha hozzájuk szólok, akkor szinte látszik hogy azon pörög az agyuk hogyan koptassanak le és meneküljenek a közelemből.


Az is bánt mikor mások csajozós történeteit hallgatom, vagy azt hogy hány éve együtt vannak a barátnőjükkel. Vagy nyomják az ismerkedős appokat, egyszerre 10 csajnak írnak. Nekem meg 3 havonta 1-2 "párom" van, az is véletlenül nyomta rá a "tetszik"-et...


Az mondjuk nem igaz hogy feltétlen jobb életük van a "szép" embereknek, a legjobb csajokat is van aki lepattintja, őket is megcsalják, ők is szakítanak. A munkájukban is ugyanúgy meg kell küzdeni ha nem csak az üresfejű ribit akarják látni bennük.


Szóval ha nem is bosszantja a csúnya, kövér nőket, de biztos hogy szarul esik nekik, hogy nem rájuk figyelnek fel a férfiak, nem ő kapja a bókokat, szemezéseket...

2017. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!