Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha néhány percet előre tudnál...

Ha néhány percet előre tudnál látni az időben, hol kamatoztatnád ezt a képességedet?

Figyelt kérdés

Például:

- Iskolában minden kérdésre elsőként és jól válaszolni

- Kaszinóban nyerni

- Az emberekkel úgy társalogni, hogy jó benyomásuk legyen

- Esetleg úgy lopni/sunyizni, hogy azt senki ne lássa


Mit tennétek, ha ilyen képességetek lenne?



2017. márc. 19. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lopáson kívül mindet amit felsoroltál. :)

De lehet baleseteket is meg tudnék okozni vele.

Vagy pl, az újságosnál megnézem mi van az újságokba anélkül, hogy megvenném (lehet ez is lopásnak minősül).

De akár a múltam rendezésében/javításában is segédkezhet.

2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg tudnék állítani* sietek bocsi. :D
2017. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

úgy, mint a Nicolas Cages filmben? :)


én megpróbálnék embereknek segíteni, kedveskedni, elkerülni a kínos szituációkat...

a kaszinós dolog nem vonz, nem vagyok pénzéhes, ha csinálnám is akkor a megszerzett pénzen másokat segítenék inkább

lopni, sunyizni sem akarok...


tudom beugrott valami, talán pszichológus lennék!

ha olyan lenne mint a filmben akkor mindent megtudnék figyelni, hogy az ember mire hogyan reagál, teljesen nyugisan és felidegesítve is!


24f

2017. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az iskolai évek már nem érintenek engem, viszont aktív dolgozóként, figyelembe véve hogy rengeteg a dolgozókra hárult adó, így a fusizás az ami, kisegítene ilyen téren. De szerencsejáték is bejöhet ezáltal.
2017. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megelőzném a kellemetlen helyzeteket.

Döntéshozásban is profibb lennék.

Illetve a közlekedésben használnám.

2017. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kaszinóban nyerek amennyit tudok és részemről minden meg van oldva, nem érdekel a világ sorsa.
2017. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Munkám során tök jól jönne.


Projekt vezetőm is van hogy kérdez, és akkor derül ki hogy valami még eszembe sem jutott, nem jól csináltam meg, stb. Apró hibák, de sokkal precízebbnek tűnnék ha mindig "helyes választ" adnék.


De amúgy valószínűleg fogadásokra, lottózásra, kaszinózásra tenném a pénzem, meggazdagodnék, onnantól szarnék mindenre.

2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én a lottózóba mennék és annyi pénzt nyernék, amennyit csak tudnék.
2017. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megelőzném a háborúkat, a terrorista cselekményeket és amit csak tudok, ha azok a percek valamit is számítanának. Jobb lenne egy kevésbé 1984 világban élni.
2017. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer nyernék egy nagyobb összeget, aztán baromi jól titkolnám a képességem, mert nagy bajt hoznék a fejemre. Nagyobb eseményekbe, nem mernék beleszólni, meg nem is lenne meg hozzá a képességem, hogy pl. kinek szóljak hogy mi történhet...stb.

Próbálnàm élni a megszokott életem, de egy idõ utàn tuti beleõrülnék, plàne ha valami nagyvàrosban élnék, ahol sok az ember és sok sorsot látnék elōre. De ha ki tudnám kapcsolni akkor kikapcsolnám inkább. Max akkor használnám, ha mondjuk állásinterjúra mennék...stb.

2017. márc. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!