Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán lehet. :D


Pesszimista ember vagyok, mert sok kudarc ért, és az élet számtalan területén tehetségtelen vagyok. Szinte egyáltaán nincs sikerélményem, ezért mindenben a "rosszat" látom meg a leghamarabb. Még amihez úgy állok hozzá, hogy ez biztos sikerülni fog se sikerül, pedig csak akkor vagyok magabiztos, amikor tényleg azt érzem, hogy na, most pro vagyok. Végül kiderül, hogy mégsem, és ugyanott tartok.


Mivel a társasági életben is szerenécsétlen vagyok, nem tudok mindent megfelelően lekommunikálni, és annyira cikinek érzem utólag magam, ha valami butaságot mondok.


Ilyen körülmények között hogy tudnék magabiztos, sikeres és nem a végletekig béna lenni?


2017. márc. 19. 18:06
 1/1 anonim válasza:
Azt hiszem lehet :) Én is elég béna és tehetségtelen vagyok, de egyszer egy beszélgetés 14 évesen elindított bennem valamit és akkor próbáltam mindig tudatosan a jóra figyelni, mindenben és mindenkiben a jót meglátni... Ma már néha naivnak is nevezhetően optimista vagyok...és igyekszem a férjemet is ebbe az irányba terelgetni. Sajnos ő elég negatív életfelfogást tanult otthon a családban, de már kezd formálódni... :)
2017. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!