Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mint tudjuk van árnyoldala...

Mint tudjuk van árnyoldala egy kapcsolatnak, és pozitív oldala is, ugyanígy az egyedüllétnek. Ti melyiket "szeretitek" jobban?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, mindegyiknek van jó és rossz oldala.Melyiket szeretitek jobban?

Párat felsorolnék, persze még van ezer.

Kapcsolatban.Pozitív:

-Van kire támaszkodni

-Szeretve érzem magam

-Testi kapcsolat, érzelmi biztonság, törődés

Negatív:

-Egy kapcsolatot ápolni kell, kevesebb az idő magunkra

-Kompromisszumok

-Kötöttség



2017. márc. 20. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
én az egyedüllétben eddig nem találtam negatív oldalt, pedig már lassan 6 éve, hogy nincs senkim!
2017. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A kettő közti állapot a legjobb, annál hosszútávon mindegyik csak rosszabb.
2017. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Egyetértek.De azt, mégis, hogyan lehetne elérni?

2017. márc. 20. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Egyedül is jól kell lenni, és akkor nem a másikra támaszkodsz. A másik, hogy nem kell összeköltözni.

Ennyi.:)

2017. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindig azt az állapotot kell élvezni, amelyikben éppen vagy. Hiszen ahogy írod, mindkettőben van jó.
2017. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

szerintem egy komoly kapcsolat ahol a 2 fél boldoggá teszi egymást sokkal több motivációt ad, mint maga az egyedüllét szabadsága, de ez nagyban függ attól, hogy ki melyik állapotból mit tud kihozni


én eddig vágytam kapcsolatra mindent megtettem érte, most egyedül vagyok és boldog végre és úgy vagyok vele, hogy majd alakul ahogy alakul, egyenlőre jó egyedül...


24F

2017. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 Egyetértek abban hogy egyedül is tudni kell boldogulni,sajnos sokakaknak "véget ér az életük" szingliként.
2017. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, ki az ember párja.

Egyiket sem szerettem/szeretem jobban, amelyikben voltam, azt éltem, próbáltam élvezni.

2017. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy szerinte a kapcsolat több motivációt ad - nekem pont, hogy az egyedüllét ilyen :) Húsz fölött azért az emberek már szeretnének egy idő után összeköltözni, de nekem már az is nyűg, hogy bizonyos időközönként találkozni kell a másikkal, vagy - a horror maga! - szex után ott akar nálam aludni. Kitapasztaltam magam, és arra jutottam, hogy nekem sokkal többet érnek az egyedüllétből származó előnyök, de szerintem ez mindenkinél más.
2017. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9: Érdemes analizálgatni, hogy PONTOSAN mi is az, ami kellemetlen Neked abban, hogy ott alszik, stb.

Én pl. azt silabizáltam ki, hogy nem szeretem, ha bejönnek az én territóriumomra.

Különösen igaz ez a fürdőszobára.

Ezt meg lehet oldani vendégfürdőszoba megépítésével, vagy egy mésodiklakás, randilakás fenntartásával, tehát hogy nem abba a lakásba hívod, amiben laksz, alszol.

Pl. ha van saját irodád, üzlethelyiséged, ott is be lehet rendezni egy pici szerelmi fészket.

Vagy hogy kivesztek az együttléthez egy szobát egy hostelben. Vagy kölcsönkérsz egy lakást egy napra havertól. Ha van nyaralótok, odaviszed. Vagy Te mész őhozzá!!!:) Hátha neki nincs ilyen lelki gondja.:)


Mindenre van megoldás, csak meg kell fogalmazni a pontos problémát hozzá!

2017. márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!