Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy nem azt...

Miért van az, hogy nem azt szeretem mint a többiek?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek meg van a saját stílusa meg megvan, hogy ki mit szeret viszont én nagyon eltérek a többiektől. Főleg a zenei ízlésemről lenne szó, szeretem én a technót,rapet,rockot,metált mint a többi velem egykorú viszont imádom a Gregorian stílusú latin zenéket. Nem lettem úgy nevelve, hogy ezeket szeressem viszont nagyon sokat szoktam hallgatni még a velem egykorúak futni tudnának ha meg hallanak egy olyan zenét, sőt a családomban senki nem szereti azt a stílust rajtam kívül. Ezek mellet imádom a steampunk ot amit úgy szintén nem nagyon szeretnek a tinik (ahogy én észre vettem). Ezek mellett MMORPG fan vagyok ami viszont már nem ritka dolog. Terméseztessen nem szégyellem ezeket viszont nem értem mások miért nem szeretik és én pedig miért szeretem? (14 éves vagyok)

2017. márc. 20. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csupán ízlésed van, de valószínűleg akad hozzá agyad is. ;)
2017. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyénfüggő. Mindenkinek más az ízlése. Neked ez jön be. Nekem a k-pop.😉 És nekem a koreai fiúk is nagyon bejönnek, sokszor furcsának találják ha megtudják az emberek hogy ilyen az ízlésem. Figyelj, ezzel semmi baj nincs, teljesen természet hogy eltérsz a többiektől. Sőt! Örülj neki, hogy te más vagy, mint azok akik tucat zenét hallgatnak. Nem hibáztatom azokat, akik a tucat zenét hallgatják, csak nem jön be nekem. Ezzel semmi probléma nincs, hidd el!:)
2017. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól fel dobta a kedvem mind 2 komment és köszönöm. Tudom, hogy nincs vele probléma mivel ízlések és pofonok. Vagy ahogy egy latin közmondás is szól "De gustibus non est disputandum" (Az ízlésről nem lehet vitatkozni). :DDD
2017. márc. 20. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
#2, a "koreai fiúk" is tucatzene.
2017. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

#2 vagyok. Nem, nem tucat zene. Az a tucat zene amin több mint 300-500 millió megtekintés van, és a rádióban csak az folyik. A koreai zenék közül egy olyat sem találtam aminek annyira nagyon sok megtekintése van, és a rádióban sem ezt adják le. Egyáltalán nem tucat. Nem ez folyik a csapból hanem Justin Bieber, meg ilyenek.. -_-

De kinek mi:D

2017. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Angyalom, el kell szomorítsalak, a 4-esnek igaza van. Ha van agyad, kinövöd ezt a dolgot.
2017. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 éve vagyok kpop imádó, erősen kétlem, hogy kinövöm.😉
2017. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden harmadik lány imádja azt a szutykot. :D Igazi kis egyéniségek, hm. De egy Primus-tól már sikítva menekülnek... :D Pfff...
2017. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!