Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nem pedo hajlam ha...

Ugye nem pedo hajlam ha nagyon szeretem a GABI fürdető, sampon, édes álom és egyéb testápolók illatát? Illetve van hogy hétvégén azzal fürdök, az öcsém azt használja és olyan jó az illata mindig, szeretem az illatát.18f

Figyelt kérdés

Suli előtt persze nem azzal fürdök mert az ciki lenne.


csak azért fogant meg ez a kérdés benne, mert a chat.hu-n meséltem erről egy embernek és alapból arra asszociált hogy valami "többet" is csinálok az öcsémmel... mondjuk elég abberált volt az ürge. a meleg és a előszobában volt bent... nem tudom miért írt rám, nm vagyok meleg.


2017. márc. 16. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj dehogy. Nem is tudom, hogy jut bárkinek ilyesmi az eszébe... Sampon illatát szeretni, az valami teljesen más... Még csak nem is gyerekszagú a szerencsétlen sampon... Nyilván bejön neked az alkalmazott illatanyad, na bumm.

Én pedig mindig is szerettem a kinder csokit és a kinder rágókat, akkor mi van? Semmi.

2017. márc. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kinder csokit ki nem szereti?:D a orbit gyerek rágó az egyetlen ami fonom és nem mentolos. utálom a mentolosat :)


nem csak sampon, hanem tusfürdő és testápolók. de ezek kifejezetten gyerek fürdetők.... csak emiatt...

2017. márc. 16. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Édesjóistenem...

Most ez vagy ordas nagy kamu, vagy elég "furcsa" a gondolkodásmódod. :D


A pedofília az érett emberek serdületlen (tinédzserkor előtti, jellemzően legfeljebb 8-10 éves) gyermekekhez való vonzódását jelenti. Szóval ha neked feláll a lompos, amikor egy óvodást látsz, vagy egy általános iskola másodikasra matyizol, akkor igen, pedo hajlamaid vannak.

De ez egy szexuális jelenség, és semmi köze ahhoz, hogy szeretsz-e olyan dolgokat, amik a sztereotípiák szerint "gyerekesek".

Egyébként tényleg semmivel nem másabb ez a példa, mint a gyerekrágó vagy a Kinder csoki. De pl. ugyanúgy semmi köze a pedofíliához annak, ha mondjuk mesét nézel.

2017. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!