Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én vagyok sokmindenkinek...

Miért én vagyok sokmindenkinek az utolsó? 17L

Figyelt kérdés

Régen es most is. Akik ugynevezett barátnők csak akkor foglalkoznak velem ha nincs más.

A volt pasim is egyik napról a másikra a pénzt választotta meg a franc tudja.

Osztályba is mindenki kibeszél, lenez egy-2 kivétellel.

Már elébe van aki azért utal mert vékony vagyok.

Rólam: Próbálok pozitiv lenni de egyre kevesebb értelmét látom

Lehet velem komoly és komolytalanabb témákról is beszélni

Nem cigizek meg Egyebek

De a masik veglethez se tartozok

Sok emberrel eltudok beszélgetni ideig óráig

Nem szoktam senkinek se nyalizni

Nem kerül semmibe hogy ha segiteni akarok valakinek

Nem szoktam másokat utánozni sem ruhában sem viselkedésben

Persze az totál nem érdeke hogy egy távoli ember mit gondol rólam de amikor egy olyan ember akivel nemrég meg nagyon jol megvoltam es ilyen közönyös lesz az nagyon rosszul esik.


2017. márc. 21. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna...
2017. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekemberekkel-divatmajmokkal foglalkozol, akik ló hiányában a szamarat-téged választanak legvégül az unatkozás helyett.

Ők olyanokat keresnek, akik azon tulajdonságokat gyakorolják, melyeket lent írtad.

Keress más embereket, akik értékelnek emberként és barátként, ezeket meg építsd le vagy tedd azt, amit ők...használd ki őket szükség esetén.Mondjuk ez nem túl erkölcsös, de a világ az ilyenek miatt mondhatni megköveteli és ilyenekkel szemben nem is elítélendő...talán.Ezt te döntsd el;)

2017. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te jóindulatú vagy és korrekt, és fenntartanád a barátságot egy olyan emberrel, aki számodra nem érdekes, de ez te vagy. A legtöbb ember meg simán g*ci.

Viszont, ha tényleg ez a helyzet áll fenn, az nem a te hibád. Egy másik társaságban lehet, hogy te lennél mindenki kedvence. Személy szerint sokszor átéltem már, főleg középsuliban, hogy egy adott társaság (sportcsapat pl.) nem keres, inkább lerázna, mert unalmasnak tart, miközben egy másik társaság (az osztályom) meg körülrajong.

Viszont nagyon jó embernek tűnsz, kérlek, próbálj ilyen maradni, aki meg nem értékel, azzal ne foglalkozz!

2017. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!