Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ittas munkavégzésen kapott és...

Ittas munkavégzésen kapott és felfüggesztett főnök? Ez vicces vagy szánalmas sztori?

Figyelt kérdés

Egy kis galád kobold bejelentést tett az ommf-nél hogy ittas munkavégzés zajlik egy helyen gyakran és a vezetés semmit se tesz főleg azért nem mert a főnök maga is szereti a tütükét munkaidőben.

Razziaszerű ellenőrzés munkások és főnök sorba és szonda egyesével. Akinél színeződött annál jegyzőkönyv. És több embernél színeződött, köztük ugye a főnöknél. Nagy következménye nem lett, jegyzőkönyv, azonnali munkavégzésből felmentés de csak aznapra (főnök esetében nincs jelentősége) és ugye pénzbeli büntetés.

Ami viszont pénzben nem mérhető az a totális beégés hogy ott az összes dolgozója előtt kijelentették elszíneződött… mindenki tudta mit jelent. Amúgy is tudja mindenki a főnökről de azért így hogy ott áll a m. ügyi ellenőr és ő mondja ki és jegyzőkönyv azért ez így nem kicsit más.


Na nem mintha a főnök csuhát öltene hamut szórna a fejére és kolostorba vonulna ezek után semmi se történik megy minden tovább ahogy eddig. Főnök leszarja csak azért ég a pofája, egy darabig. Mondjuk 1 napig vagy még addig se.

Ez a sztori szánalmas vagy röhejes? Hogy ilyen munkahely van ahol a főnök piás és ez az összes beosztott előtt 3. fél által ki van jelentve írásban is?


2017. márc. 22. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem vicces, nem szánalmas, hanem felháborító, hogy még az alkoholista embereknek is van melójuk, a tisztességes, nem alkesz ember meg a munkaügyi központba rohad !
2017. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Óriási beégés lehetett, ha már eleve mindenki tudta róla, hogy szeret inni.


Valószínűleg azok a "sima munkások" jártak jól, akiknél szintén jelzett a szonda, mivel így, hogy a főnök is lebukott, nem rúgták ki őket.

2017. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy ember addig bírja ki pia nélkül, mig dolgozik.

Az azonnalu felmomdás, + plusz jó borsos büntu lenne nálam az alap...

2017. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a főnöknek teljesen mindegy, őt nem rúgják ki, nem kap büntetést.

A munkásoknak gáz. Rájuk nézve lesz következménye. Szóval, aki bejelentette, az igazából a munkatársait buktatta le, nem a főnökét.

2017. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a sztori szánalmas is, és röhejes is. Ezt úgy értem, hogy én már nem tudok rajta nevetni, amilyen kamu marhaságokat írsz ide napi szinten.
2017. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ilyenről nem is hallottam, ez új nekem.


Eddig azt hittem csak a munkahely dolgozói ellenőrizhetik egymást, ha valaki ittasan dolgozik.


Pl. egy főnök a beosztottat, vagy nagyfőnök a kisfőnököt.


Ez most ahol dolgozol az munkahely vagy kocsma???


Nem mindegy. Lehet menni kellene máshova, ez nem röhejes hanem nagyon "gáz". Ez ökörködés.

2017. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ez most ahol dolgozol az munkahely vagy kocsma???

"


Nem engem érint a dolog másodkezes sztori. Nem kocsma hanem építőipar. Dolgoztál már benne? Én igen.

Józan ember ott nemigen van ezért az alapszitun (hogy ez az iszik meg a főnök is) egyáltalán nem csodálkozom.

Azon már igen hoyg a melósai előtt a főnököt alkesznak nyilvánítják és ezek után még mer eléjük állni.

A helyében a világ végére szaladnék szégyenemben. Ha főnök lennék.

2017. márc. 22. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja építőipar?


Egy darabig dolgoztam benne, és sokat hallottam róla és olvastam is.


Akkor már minden világos.

2017. márc. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés hogy küld majd a főnök bárkit is haza ezek után azzal hogy ittál.... miért, te mit csinálsz te alkesz-kérdezi majd vissza a melós, és joggal.
2017. márc. 23. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az enyhén szólva vicces hogy mindenki részeg, még a főnök is.


Vagy én vagyok eltévedve és ez a normális, reggel beb@@szunk azt ahogy sikerül a munka?


Lehet velem van a probléma reggelt kávéval kezdem.

2017. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!