Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ittas munkavégzésen kapott és...

Ittas munkavégzésen kapott és felfüggesztett főnök? Ez vicces vagy szánalmas sztori?

Figyelt kérdés

Egy kis galád kobold bejelentést tett az ommf-nél hogy ittas munkavégzés zajlik egy helyen gyakran és a vezetés semmit se tesz főleg azért nem mert a főnök maga is szereti a tütükét munkaidőben.

Razziaszerű ellenőrzés munkások és főnök sorba és szonda egyesével. Akinél színeződött annál jegyzőkönyv. És több embernél színeződött, köztük ugye a főnöknél. Nagy következménye nem lett, jegyzőkönyv, azonnali munkavégzésből felmentés de csak aznapra (főnök esetében nincs jelentősége) és ugye pénzbeli büntetés.

Ami viszont pénzben nem mérhető az a totális beégés hogy ott az összes dolgozója előtt kijelentették elszíneződött… mindenki tudta mit jelent. Amúgy is tudja mindenki a főnökről de azért így hogy ott áll a m. ügyi ellenőr és ő mondja ki és jegyzőkönyv azért ez így nem kicsit más.


Na nem mintha a főnök csuhát öltene hamut szórna a fejére és kolostorba vonulna ezek után semmi se történik megy minden tovább ahogy eddig. Főnök leszarja csak azért ég a pofája, egy darabig. Mondjuk 1 napig vagy még addig se.

Ez a sztori szánalmas vagy röhejes? Hogy ilyen munkahely van ahol a főnök piás és ez az összes beosztott előtt 3. fél által ki van jelentve írásban is?


2017. márc. 22. 11:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Vagy én vagyok eltévedve és ez a normális,"


Igen veled van a probléma.... attól függ hol dolgozol persze. Menj az építőiparba. Ott nem kávéval indít a melós.

És igen műszak vége felé józan embert nemigen találni.

Láttam már olyat hogy munkagépkezelő műszak végén nem tudott kiszállni a fülkéből olyan részeg volt.

Reggel még nem volt az.

2017. márc. 23. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!