Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a mai fiatalok-amikor...

Ezek a mai fiatalok-amikor öreg leszek én is pont ezt mondom majd?

Figyelt kérdés

Hogy miket csinálnak hát néz meg ki van a seggük a gatyából meg az utcán smárolnak és egymás lába között nyúlkálnak mocsok és fertő-mondom majd 70 évesen és eszembe se jut majd hogy én is épp ezt csináltam és én is épp ezt hallottam anno?

És ha valaki ezt az orrom alá dörgöli és eszembe juttatja vörös fejjel habzó pofával bizonygatom majd hogy "nem úgy van a'!! hát én ilyet soha ..."


Ez így lesz?


2017. márc. 23. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Idővel kiderül. :) Majd meglátod, ha eljutsz oda.
2017. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mindig bajom volt a mai fiatalokkal.
2017. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. ilyeneket nem csináltam, szóval valószínűleg fogok ilyeneket mondani. Plusz régebben tényleg nem nyúlkáltak egymás alsójába az utcán, szóval...
2017. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Vesszenek a fiatalok!
2017. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Én pl. ilyeneket nem csináltam,"ú


Mit? Nem csókolóztál utcán? Nem öltözködtél az aktuális divat szerint? Nem volt meg a trendi frizkó stb?

Hát most vagy hazudsz vagy egy lúzer voltál.

2017. márc. 23. 11:59
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem kortól függ. Én 30 éves vagyok, soha nem csináltam ilyet, és nem is fogok. Viszont a gyakorin már több kérdéssel találkoztam, ahol "komoly, érett" 18 évesek nyavalyognak a "kis csicska 12 éveseken", hogy mit meg nem engednek maguknak... Na, ők lehet, hogy ugyanígy fognak nyavalyogni öreg korukban is (hacsak nem változik majd idővel a felfogásuk)
2017. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Senki se lúzer attól, ha nem öltözködik a divat szerint. Én pl. saját tervezésű ruhában járok. A hajammal nem csinálok semmit, nem akarok b.u.z.i ecsethajat, meg egyéb hajat és nem csókolóztam az utcán soha, mert az intimitás nem az utcára, hanem egy sötét szobába való tevékenység.
2017. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Na, pont itt van egy illusztráció! :)
2017. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"s nem csókolóztam az utcán soha, mert az intimitás nem az utcára, hanem egy sötét szobába való tevékenység."


???


Aha. Sőt a ruhát se vedd le és úgy szexelj. Az úgy a legjobb. Asszonyra ráadsz egy köntöst közepén van egy lyuk villany leolt és kizárólag gyereknemzés céljából az örömöt és élvezetet kizárva történik az aktus.

Ez így a legjobb valóban. Középkor 2017.


....

2017. márc. 23. 13:40
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Senki se kíváncsi mások nyilvános smárolására, enyelgésére. Nem kell ruhában szexelni, ruha nélkül a legjobb egy sötét szobában, nem pedig pl. a Duna parton. Senkinek se kéne buszon, vonaton smárolni, belemászni egymás arcába, mert ez a többi utast zavarhatja. Engem pl. zavar, mert ez nem tartozik rám, tehát ne előttem csinálják. Továbbá nem kéne k.u.r.v.á.s. stílusban öltözködniük a lányoknak, mert a p.i.c.s.a. gatyából ki van a fél s.e.g.g.ü.k. és nem vagyok kíváncsi idegen csajok meztelen s.e.g.g.é.r.e. sőt a saját lányomnak nem is engedném, hogy olyan ruhában járjon amiből ki van a melle, meg a s.e.g.g.e., mert lehet öltözni tisztességes ruhákba is.
2017. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!