Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a mai fiatalok-amikor...

Ezek a mai fiatalok-amikor öreg leszek én is pont ezt mondom majd?

Figyelt kérdés

Hogy miket csinálnak hát néz meg ki van a seggük a gatyából meg az utcán smárolnak és egymás lába között nyúlkálnak mocsok és fertő-mondom majd 70 évesen és eszembe se jut majd hogy én is épp ezt csináltam és én is épp ezt hallottam anno?

És ha valaki ezt az orrom alá dörgöli és eszembe juttatja vörös fejjel habzó pofával bizonygatom majd hogy "nem úgy van a'!! hát én ilyet soha ..."


Ez így lesz?


2017. márc. 23. 11:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem szoktam buszon csókolózni, utcán is csak ritkán, na de ez a mondat valami gyönyörű:


"...az intimitás nem az utcára, hanem egy sötét szobába való tevékenység."


És ezek után még csodálkozunk, hogy a szexuális kultúránk a béka segge alatt van.

2017. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ja. Amint írtam középkor 2017.

Csak a sötét szobába!! persze nehogy még a végén lássunk is valamit. Jé ott egy punci fütyi fujjjj na gyorsan le a villanyt ne is lássam...

agyam elszáll

2017. márc. 25. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!