Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai tizenéves...

Miért ilyenek a mai tizenéves lányok? Nekik már semmi nem számít?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Elég sok 15-16 éves lány barátom van. Bár csak 2-3 év van köztünk, egyre jobban elképedek azon mennyire gyökér, degenerált társadalomban élünk.

Lehet én vagyok konzervatív és naiv, de én csak azzal csókolózok, akivel akarok valamit. Na náluk ez nem így megy. Épp az egyik barátom mesélte, hogy nemrég ért haza randiról, elmentek moziba a sráccal, ahol a srác tapizni kezdte, aztán csókolóztak, és tök jól elvoltak. Egyből meg is kérdeztem, hogy ilyen jófej a srác, lesz belőle valami ( gondolok itt arra hogy összejönnek ). Hát nem. Ezt most másolom: "dehogy, nem az esetem xd". Visszakérdezek hogy de hát akkor minek csókolóztak, minek engedi hogy fogdossa, stb. A válasz az volt ez semmit nem jelent, most az hogy csókolóznak semmiség. Nekem már ez is fura, hogy mire ő betölti a 16-ot több srác fog a szájában járni, mint ahány lányra én ránézek.

A másik eset, ami szintén kiverte a biztosítékot egy szintén 15 éves barátom mondta múlt héten. Ő is elment egy sráccal valahova randizni, aztán elmentek a sráchoz, megnéztek egy filmet meg közben a srác khm... Használta a kezét. Tőle is megkérdeztem, hogy akkor összejöttek vagy valami? Nem. Ismét tévedek. Azzal a sráccal nem tudná összejönni, de amíg egyikőjüknek sincs senkije össze tudnak járni.

És én itt kész kiégtem, mert ez csak két eset volt, de ez rendszeres, az egész korosztály ilyen. Azt hiszem jogosan akadtam ki és teszem fel a kérdést: mégis miért ilyenek??


2017. márc. 25. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen,igazad van,eléggé ramaty a generációnk,igaz,eletkorban én is ott körül mozgok,de belatom hogy ez a mai 14-16 éves generáció(már a fiatalabbak is),mind lányoknál,mind fiuknál szinte lehetetlen értelmeset találni...mondhatnám csúnyan úgy is hogy a "Tini prostik és a pawak korat éljük",es ez elegge elszomorító,látva mivé fog fajulni így az emberiség
2017. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Azért vannak kivételek. Nekem sose volt pasim.( és nem csinálok ilyen hülyeségeket)


Viszont a drágalátos osztálytársam is ilyen ő marha büszke arra hogy 13(!) Évesen vesztette el.(és neki kb minden nap új barátja van)

És bennem is felmerült már a kérdés, hogy miért csinálják.

Anyám szerint azért mert az életükben ez az egyetlen "sikerélményük"😂

16/L

2017. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért nem mindenki ilyen. Én nem is ismerek szerencsére ilyen embereket.

14/l

2017. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A mai társadalom ezt hozza ki azokból, akiknek már amúgy is hajlama van az ilyen viselkedésre. Ma már csak az viselkedik normálisan, akiben nagyon mélyen benne van, hogy mi a helyes és mi nem. Ezért találni keveset.
2017. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

A társadalmi és környezeti hatás miatt, már lassan minden második tinilány ilyen. A szülők nem foglalkoznak velük, a média meg ezt nyomja beléjük.

Nyugi, pár év múlva azon pörögsz majd, hogy ezek a lányok azt fogják állítani, hogy a huszonéves pasik milyen éretlenek és a huszonéves csajok mennyire érettek, mert 10-30 évvel idősebb hapsikkal dugnak.

2017. márc. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én most leszek 20, de amikor én voltam 15-16 éves már akkor is ez volt. Az általános suliban viszonylag normális osztályom volt, vagy legalábbis a barátaim normálisak voltak, de a középiskolában szembesültem vele, hogy milyen könnyűvérű lányok vannak. Lett egy barátnőm és hát ő se volt semmi (volt amikor egy buli alatt csókolózott kb 4 pasival), de akiket általa megismertem, azok azért durvábbak voltak. Szóval nekem nagyon nagy váltás volt ez így az általános után, ahol még tök gyereknek éreztük magunkat, na meg azok is voltunk.
2017. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én, és szerencsére a barátnőim se ilyenek.

Általános iskolában, idén vagyok gimiben kilencedikes, na, ott is voltak ilyenek.

Az egyik fején öt réteg vakolat, smink címszó alatt, egyik már a hatodik szakításon van túl, a harmadik cigizik, amaz minden buliban részeg...

Szerintem szomorú, nem akarom megsérteni a barátaidat, hogy az első randin, már kvázi összefeküdnek.

Nekem nincs barátom, nem is görcsölök rajta, de nem is szeretném, hogy az első randinkon letapizzon.

16/L

2017. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Szinglik és ribik.


Viszont el kell keserítselek :( ilyenek mindig voltak és lesznek is


24f

2017. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen jól mondják a többiek. Viszont nem mindenki ilyen. Én 16 vagyok és szerintem ez undorító és nem is értem hogy valaki hogyan tud olyannal csókolózni aki nem érdekli. Engem nem így neveltek szerencsére. Nem is sminkelem túl magam, persze használok sminket de azért a strandon is fel lehet ismerni.😁 . Én sem értem ezeket dehát ez van.😐
2017. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hormonok ? 😄 18 evesen orokke szexelni akartam

Es szexeltem is sokat ,

Mondjuk en csak nagyon helyes fiukkal

Akikhez annyira vonzodtam hogy elmeny volt

Most 25 vagyok

Es 4 eve boldog parkapcsolatban elek. Es ra se nezek masra

Inkabb most legyenek ilyenek mint hazassag alatt


25 L

2017. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!