Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt minden férfi,...

Miért hiszi azt minden férfi, hogy lesz valami ebből?

Figyelt kérdés
Azért, mert kedves vagyok másokkal és szóbaállok a férfiakkal is, miért hiszik azt, hogy járni fogunk vagy, hogy egyáltalán akarok tőlük valamit? Mindig elérünk kb 2 hét után oda, hogy el kell kérje a számomat és el kell hívjon valahová.. Nem értem és már nagyon idegesít, mert én nem akarok senkitől semmit.

2017. márc. 27. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Primitiv az elottem valaszolo.


En is ismertem egy lanyt aki nagyon baratsagos kedves volt mindenkivel. Ezt sokan ugy vettek, hogy szabad a palya. Nem.


Ne a nöknek kelljen mar szöges bottal elkergetni az agressziv szexualisan frusztralt hímeket, tanuljanak meg uralkodni magukon es felfogni az alapvetö tarsas viselkedeseket. Eszem megall.

2017. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

De milyen szituációban?

Ha egy ismerőssel vagy ilyen, akkor fura, mert nyilván ismernek, tudják, hogy ilyen van, hogy nem akarsz kapcsolatot, van már, stb.

De ha egy idegen, akkor jogosan veheti közeledésnek, ha te kifejezetten kedves vagy vele, keresed a társaságát. Ráadásul, ha nem is rögtön hívnak randira, akkor azt sem lehet mondani, hogy a kiéhezett férfiak letámadnak. Két hét, azért már feltételez egy rendszeres találkozást, ismerkedést. Szóval talán te viselkedsz félreérthetően és nem csak szimplán kedves vagy.

De így nehéz bármit is írni a konkrét szituáció ismerete nélkül.

2017. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha bunkó lennél vagy csak simán hűvös, akkor meg az lenne a baj... Ismerem, én is találkoztam pár ilyen figurával. Van, akinek te vagy a nyuszika a sapkájával együtt.
2017. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves első: nem öltözködöm kihívóan, sőt szeretem a bő pulcsikat is és gyakran hordok is. Ezért nem is értem, mert nem olyan vagyok aki felhívja magára a figyelmet, nem is válaszolok frappánsan a kérdésekre, nem értek fére semmit, hanem reálisan állok a dolgok elejébe, beszéd közben oda figyelek arra amit a másik mond. Ugyan akkor nem igazán kezdeményezek beszélgetést sem, mert nem az a fajta vagyok. Ha kérdeznek válaszolok és ha mondani akarok valamit, vagy bele tudok szólni a témába akkor elmondom amit szeretnék.

Kedves második köszönöm a válaszod :)

2017. márc. 27. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindketten szinglik vagytok és jól érzitek magatok egymással, akkor teljesen normális dolog, hogy a férfi bepróbálkozik. Ha megmondod, hogy nem akarsz kapcsolatot, akkor sem fog mindenki leszállni rólad, de akkor nem minden férfi lesz ilyen, hanem csak egy részük.
2017. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Én még csak kedves se vagyok különösebben (inkább távolságtartó mindenkivel), de ahogy kiderül, hogy egyedül vagyok, próbálkoznak.

Ezzel nincs semmi gond, ha az elutasítást (amit szintén nem bunkó módon csinálok) is férfiként viselik.

De van az a réteg, akinek szent meggyőződése, hogy ha én egyedül vagyok, akkor mindenképp d*gnom kellene vele, mert az mégis sokkal jobb, mint egyedül lenni.

A vicc csak az, hogy nem vagyok egyedül, egy másik nővel vagyok, csak még nem vállaltam fel a kollégák előtt pl., mert szerintem nincs hozzá sok közük.

2017. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert van mert nonverbalis jelzeseket adsz a ferfiaknak, tudatosan vagy tudat alatt, ok pedig csak erre reagalnak.


Masik alapveto dolog hogy a ferfiak nem akarnak baratkozni nokkel, ugyhogy ha te baratkozni akarsz akkor azt nyilvan felreertik.

2017. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem muszály nem baràtkozom. Milyenek az ilyen tudat alatti jelzések? Mit kell ez alatt èrteni?
2017. márc. 27. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:
minden ami testbeszed.
2017. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha már szóba jött az a nyuszika a sapkájával együtt, akkor nézzük meg a másik oldalról is a dolgot!

Ha tetszik egy nőnek egy férfi és kedves vele, de a férfi nem kezdeményez, akkor az a baj, mert "a kezdeményezés a férfi dolga". Viszont ha olyan férfi kezdeményez, aki nem tetszik a nőnek, akkor meg az a baj. Na most az a kérdés, hogy egy férfi honnan kellene tudja, hogy a nő azért kedves vele, mert tetszik neki vagy sem?

2017. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!