Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt a pasim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt a pasim, hogy nekünk más a helyzet? Miért kéne nekem olyasmit csinálnom, amit ő se csinál?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos kapcsolatom. A párommal tegnap szóba került az egészségügy téma, és mondtam, hogy én még nem voltam nőgyógyásznál, mert nem volt panaszom, és amúgy is rettegek az orvosoktól. Erre azt mondta, hogy szerinte illene eljárnom szűrésekre. (Illene, vagy nem illene, szerintem az én dolgom.) Aztán megemlítettem neki, hogy majd, ha ő elmegy mindenféle HPV szűrésekre, meg prosztata vizsgálatra, akkor én is elmegyek nőgyógyászhoz. Erre kb kitért a hitéből, hogy, hát, egy pasinak nem ugyanaz, mint nekünk nőknek... Én meg kinevettem, hogy már miért ne lenne ugyanaz?

2017. márc. 11. 12:47
1 2 3
 1/27 Shamash ***** válasza:
33%
Azért nektek, nőknek komolyabban oda kellene figyelnetek szerintem. Ez persze csak az én véleményem. Egy méhnyakrák-szűrés mindig jól jön. A gyakori petefészek-gyulladásról, fehér folyásról stb. nem is beszélve. Ráadásul a nemi betegségekre is "fogékonyabbak" vagytok, sajnos.
2017. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy ez olyasvalami, amivel szeretik rémisztgetni a nőket, mert egy beható vizsgálat korszerű gépekkel rendszerint nem olcsó mulatság, tehát anyagi érdekek is fűzik az orvosokat ehhez, nem csak a páciens biztonsága. Egyénfüggőnek tartom a fogékonyságot bizonyos betegségekre. Egyetlen méhnyakrákos nőt sem ismerek, viszont annál több prosztata problémás, (esetenként rákos) férfit.
2017. márc. 11. 12:57
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem a párod miatt miatt, hanem magad miatt kéne évente elmenned.
2017. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
hogy miért? mert kifogtál egy idiótát talán ezért?
2017. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha nemibetegseg szuresre akar kuldeni, annak csak ugy van ertelme, ha elmegy o is. Eleg gyokersegre utal, ha o azt gondolja, hogy marpedig neki esely sincs ra, hogy barmi baja legyen.

Nekem sincs panaszom, en sem jarok nogyogyaszhoz. Ennyi erovel mindenfele szuresre jarhatnank kethavonta, mert szazezer betegseg van ami felutheti a fejet a semmibol, persze, nyilvan hasznos lenne, de igazabol senkinek nincs ilyesmire energiaja.

2017. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Ahh nehogy bedőlj ennek.

A férfinak is ugyanúgy kéne

Ne hagyd, hogy irányítson, azt csinalsz amit akarsz, ha ez neki nem jó, szevasz.

Az ilyenekkel gondolom azért is rémiszgetik a nőket, hogy több pénz fojjon be.

L

2017. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Elmondom neked, hogy tb-vel a nogyagyaszati vizsgalatok ingyen vannak.


Neked vannak belul is ,, nemi szerveid,, (meh, petefeszkek...). Ezeknek ha bajuk van, nem latod egybol, mint ott lent.


Igenytelen vagy kerdezo. Aztan ha elkapsz valami betegseget, begyullad valamid, ne adj isten rakod lesz, nezhetsz ki a fejedbol. A szuresekkel lehet megelozni a bajt. De nem is erdekel. Hulljon a fergese...

2017. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
A hpv szűrés valóban nem ingyenes, de a rákszűrés igen, csak pár percet vesz igénybe, és szerintem 30 fölött már jó volna évente elmenni. Előtte ritkábban szoktak mert fiatalon ritkábban alakul ki rák, viszont nem kizárt, tehát mindenképpen a te felelősséged. Hogy a pasi mit csinál az az ő baja, a te testedért te vagy a felelős.
2017. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mivel neki eddigi élete során volt több, mint 20 szexpartnere, és persze a gumi nélküli szexet sem vette meg, ha úgy jött ki a lépés, nekem pedig előtte volt 1 partnerem, akivel gumit használtunk mindig, (ráadásul az a srác volt HPV szűrésen), szerintem eleve nagyobb esélye volna annak, hogy ő volna a fertőzött/beteg. Az más tészta, ha ő az, akkor lehet, már én is. De akkor is nagyobb a valószínűsége, hogy tőle indult a dolog.
2017. márc. 11. 13:21
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
Az a felnőtt nő, aki dugni képes, az igenis legyen elég felnőtt ahhoz is, hogy évente egyszer elfáradjon egy rákszűrésre és általános kivizsgálásra (mert sajnálom, de ezek a dolgok igenis mások egy nő számára mint egy férfinek).
2017. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!