Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meleg a tanárom? (földrajz...

Meleg a tanárom? (földrajz férfi) Sokszor néz, és becéz, pedig nem vagyok jóba vele, és most tanába megvár engem az órán! azt hiszi hogy én is meleg vagyok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Most mi van? Néz az órán, mert figyel, becéz, mert kedves, vagy mert hallja, látja, hogy mások is úgy szólítanak, ezt a megvár órán dolgot pedig nem igazán értem.

Már komolyan nevetséges, hogy minden nap egyfolytában azzal jönnek itt, hogy a tanbárom kikezdett velem, vagy valami hasonló ...

2014. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne az és miért gondolna bármi ilyet rólad ? Egyszerűen tetszel neki, mint gyerek. Lehet, hogy emlékezteted a saját gyerekére, testvérére vagy családjában bármely gyerekre, akit kedvel. Azért ők is emberek.
2014. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert ez így van,mióta becézel valakit akivel nem vagy jóba? vagy minek néz? de mosolyogva néz,szerinted fiú mosolyog egy fiúra?
2014. júl. 12. 18:39
 4/18 A kérdező kommentje:
becézni még senkit nem becézett az osztályunkból,most először engem,és órán megvár úgy értem megvár engem,persze nem feltűnően teszi
2014. júl. 12. 18:43
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Hát egy felnőtt férfi ne becézgessen egy kamasz fiút.És az átlagosnál többet sem bámulja senki sem a másikat,hacsak nincs valami oka.

Ha már feltűnő,az már baj.De mégis,hogy becéz?

2014. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
"Márkom" így nevezett én magam is meglepődtem..nem is vagyok jóba vele
2014. júl. 12. 18:49
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Önmagában a Márkom még nem tűnik túl "erős" becézgetésnek,de ha hosszan és sokat néz,az már tényleg zavaró.


Reméljük csak emlékezetetd valakire gyerekkorából vagy esetleg te vagy az osztály HUMOR HEROLDJA és ezért bír...


Még messzemenő következtetést nem kell levonni,a gáz ott kezdődik,ha elkezd gyakran teljesen véletlenül hozzád érni.


Na akkor már tényleg gyanakodnék.

2014. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Figyelj én nem akarom hogy ez kitútodjon,mert tényleg jószívű ember,de komolyan mondom néz,és nem röpke pillanatig,kb 10 másodpercig, addig amíg rá nem nézek,nem tudok mit tenni

próbálok nem gondolni rá hogy néz,de érzem a bőrömön hogy néz,és nem tudtam mit tenni az óráján. ez még februárban kezdődött

2014. júl. 12. 19:07
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg unalmas már ez a sok tanár diák viszonyos kérdés.
2014. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Talán puskázol. Azért néz.


Nálunk iróniából is becéztek így diákot a tanárok.

Azért nem kell minden apróságot felfújni, és képzelődni!

2014. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!