Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik, hogy azért lettem...

Létezik, hogy azért lettem "kisember", mert világéletemben lusta és szorongó voltam?

Figyelt kérdés

Egy átlagos nő nagyobb darab nálam. Alig vagyok 50 kiló, borzasztó vékonyak és gyengék a kézfejeim, a csontozatom is nagyon nőies, 39-es lábam van és olyan kicsi a fejem, mint egy 14 éves kisfiúé. Sokszor gondolkoztam azon, hogy ez nem is genetikai eredetű, hanem azért jutottam idáig, mert már jó 10 éve semmilyen mozgásformát nem végzek és amikor csak tudok a gép előtt pusztulok. Tulajdonképpen a számítógépbe menekültem, mert sosem tudtam emberekkel kommunikálni és ismerkedni, ugyanakkor szinte állandóan tartós szorongás gyötör, ami miatt soha életemben nem tudtam reggelizni és emberek előtt enni. Emiatt a hiányzó kalóriákat mindig otthon próbáltam bepótolni és lehet, hogy többek között a rendszertelen étkezésnek is köszönhetem a nyomorúságos életemet. Tudom, hogy nem sokan tudtok segíteni, elsősorban a problémámat szerettem volna valakinek elmondani (mert nincs aki meghallgasson) és szeretném ha reagálnátok rá. Annak örülnék a legjobban ha lenne olyan orvos, aki direkt erre van specializálva és konkrétan megmondaná nekem, hogyha kamaszkoromtól kezdődően a mai napig nem lettem volna depressziós és normálisan étkezek/sportolok, akkor most milyen lenne az alkatom. Foglalkozik vki egyáltalán ilyennel, akitől segítséget kérhetnék (genetikus stb.)?

Kommentjeiteket előre is köszönöm.



2017. márc. 28. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont hogy a lusta ember dagadt nagydarab lesz. Én se sportolok semmit, lusta számítógépező ember vagyok. 105kg de 185cm nagydarab állat. Ez lehet valami orvosi probléma, nem termelődött elég tesztoszteron. Érdemes egy orvost felkeresni.
2017. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz el otthon edzeni? Amúgy ha gondolod írj privibe, dumálhatunk.
2017. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!