Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete alak az ágy mellett....

Fekete alak az ágy mellett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

nagyon meg vagyok rémülve, ezért is írok ide. Éjjel a párom elkezdett hangosan üvölteni, sikítani, alig birtam felrázni . Azt mondta úgy érezte,mint ha valami neki ugrott volna a kezének ,ő pedig szabályosan próbálta elkapni, beleütött a szekrénybe.Nagyon megijedtünk, utána csak fény mellett tudtunk elaludni. Nekem hányingerem lett, rendesen rosszul lettem a rémültségtől.

Nem először fordult már ez elő, párszor már megtörtént,hogy látott alakot ami figyeli őt stb.. Nem rendszeres, és nem történik egy időben, inkább úgy mondanám évente 4-5x fordul elő.

Én nem tapasztalok ilyet..szerintetek mi lehet ez? A szellemekben nem akarok hinni,meg mondom őszintén :(

Egyébként két tükör is van a szobában, ágynak szemben ( tudom,hogy nem szabad,de csak így volt megoldható) ,viszont mindig le vannak takarva.


22/L


Köszönöm :))



2016. júl. 13. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
mi lehet ez? Rosszat álmodott. Nagyon stresszes az élete?? munkahely? ne nézzen idióta filmeket sem, főleg este elalvás előtt 2 órával. Lazítsatok, nyaralás?
2016. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha akarsz hinni a szellemekben, ha nem, az itt nem vàltoztat azon, hogy a pàrod làtja-e ezeket az alakokat. Megprobàlhattok àsvànyokat rakni a szoba sarkaiba (bàr nàlam nem vàlt be). Különösebb megoldàst nem tudok rà irni, nekem azota nincsenek ilyen gondjaim miota elköltöztem. Ha együtt alszotok, az sokat segit (màrmint hogy ilyen helyzetben is nyugodtabb legyen az ember). Esetleg elvégezhetnétek különbözö meditàciokat a napjaitok soràn, biztos segitene (pl. auraerösitö (ez nàlam bevàlt)).
2016. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem aludt mélyen, ha beleütötte a kezét a szekrénybe, ami azt jelenti, rossz, felszínes alvásban volt, talán mert stresszel, nyomasztja valami. Ezért képzel alakokat és ezért tudta beütni a kezét a szekrénybe is (mélyalvásban az alvási paralízis megvéd ettől). Nincs itt semmilyen ezoterikus háttér, a párodnak pihennie kellene kicsit, egy nyaralás ráférne talán.
2016. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Ha többet szexelnétek, úgy, hogy közben nézitek magatokat a tükörben (kis pajzánok, ugye ezért tettétek az ággyal szemben a tükröket...), akkor talán kevésbé lenne skizo a párod :)
2016. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
A második válaszolóval egyetértek, viszont valóban nem kizárt, hogy csak a fáradtság miatt történik mindez.
2016. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Valaki feltette ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Írtam neki privátot és megírta, hogy felnőtt nő és az egészet csak kitalálta. Te is olyan vagy, mint ő.

2016. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
mélyen alutt és te a kezére feküttél még a sötétben a szekrény hejet adot egy gyomorszájast és azer hánytál, csak a sötétbe nem látátok xD, amugy a sötétbe egy sötét alak figyel azt hogy a faszba látjátok xD?
2016. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nem ő volt az ágy mellet:D?
2016. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
de ez a 9-es biztos hasonlít :D
2016. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hatodik vàlaszolonak (10:36) üzenem hogy àltalàban nem kitalàlt dolgok ezek. En az elözö hàzban ahol laktam, mindig, minden este voltak kisebb-nagyobb hasonlo dolgok.

A költözés ota nincsenek, mellesleg azota többet stresszelek és többet is edzek, tehàt fàradtabb is vagyok.

2016. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!