Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 1,5 méter széles...

Ha egy 1,5 méter széles járdán jön veled szembe 3 fecsegő vénasszony egymás mellett te beléjük mész vagy kikerülöd őket?

Figyelt kérdés
A vénasszonyok nem térnek ki és a járda mellett sár van. Azért kérdezem mert velem ma pont ez a szituáció esett meg és kíváncsi vagyok hogy mások ilyen szituációba mit tesznek vagy ha volt ilyen mit tettek.
2017. márc. 28. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megállok a járda szélén és elengedem őket. Mi ebben a nehéz?
2017. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
3 anyó esetén már esélyes hogy legalább van az egyiknél fegyver . A sétapálca lehet álcázott tonfa amivel odaver pár hurkát . A másik eközben lemegy skorpióba és átfordul fejen pörgésbe ezáltal egyenes lábakkal forgásból szétrúg . Az uccsó áll csendben és hunyorít , ő a leádázabb . A hátán tokba rejlik a Kitana is lapulhat . Azzal átlósan széthasít vagy egy kezet és lábat lesztornóz ... Nem kockáztatnék .
2017. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lépek a sárba senki kedvéért sem. Megállok és várom, hogy észrevegyék magukat és valamelyik arrébb húzódjon.

Természetesen nem lökök fel senkit sem.

2017. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindegy, hogy nénik, kamaszok, vagy egy komplett család, senkinek a kedvéért nem lépek a sárba. Határozottan haladok előre, ha magától nem kapcsol akkor a kis számmal jelzem, hogy szeretnék elmenni. Ha neki áll feljebb így járt. Attól, hogy öreg, kipottyantott két gyereket, vagy épp ő a 8. osztály királynője én nem fogom a kedvéért megrongálni a ruhatáram.
2017. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
hasonlóan, mint a kettes, félrehúzódnék, és egy irodalmi mű írásába kezdenék, disztichonban
2017. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Így van, nem megyek beléjük, és nem is megyek a sárba sem: Megállok, és megvárom, míg az egyik észreveszi magát és arrébb megy.
2017. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gyengêk vagytok.
2017. márc. 28. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet lepontozni, én nekimegyek vállal, ha egyik sem képes arrébb húzózni és sehogyse férek el. Nem lököm fel, de a francért kell hármasával járni, attól mert öreg, nem kell a teljes járdát befoglalni és én sem tudok a falra felmászni vagy átugrani őket. Vegyék észre magukat az öregek...
2017. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

SZerintem meg te vagy gyenge.


Eleve a kerdesedbol is latszik hogy nem vagy teljesen szazas.

2017. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A buszról, metróról leszállva szoktam csak vállal meglökni néhány embert, aki már jönne fel, miközben még le sem szálltam. A három mamókával valószínűleg csak farkasszemet néznék, hogy akkor most melyikük fog lehúzódni a háromból.
2017. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!