Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége, , tudja"...

Az emberek többsége, , tudja" magáról, hogy jó élete van?

Figyelt kérdés
(Azért idézőjel, mert ugye tényleg vannak nehéz sorsúak.)
2017. márc. 29. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 👊
2017. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos értelemben jó életem van. De van néhány dolog, amiért inkább cserélnék egy bennszülöttel, csak ne lenne. (Egy kis túlzással.)

Tehát bevállalnám a nehezebb életét, csak olyan feltételek mellett, ahogy én szeretném. Míg jelenleg hiába van "könnyű" életem, azt nem biztos, hogy jobb is.

2017. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy mennyire jó életem van 😊

Szerintem a többség szintén tudja magáról.

2017. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A megszokás hatalma. Ezért nem lehet folyamatosan boldognak lenni. Ha valamitől boldog leszel, 1-2 év, és már az a megszokott. Utána már mégtöbb, mégjobb kell, hogy újra érezd, jó a sorsod és boldog vagy.


Ezt előzetesen azért mondtam, mert nem, az emberek többsége nem tudja hogy jó élete van. Ez a felismerés nem megy magától, nem fogsz azon filózni hogy jaj de jó neked ha külön nem gondolsz rá. Ezért van, hogy míg az éhínség Afrikában mindennapos és megszokott, ha nem jönne tiszta víz a csapból a fél ország utcára menne protestálni.

2017. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Tudják bizony, de nem értékelik, mert mindig a másikat "kell" figyelni, hogy neki mennyivel több mindene van...
2017. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!