Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki sokat és sokszor...

Ha valaki sokat és sokszor gondol az öngyilkosságra, az előbb vagy utóbb meg is fogja tenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Ha történik valami pozitív változás az életében, meggondolhatja magát? Enyhül az öngyilkossági vágya?



2015. nov. 10. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy igen.
2015. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mármint úgy igen, hogy meg fogja tenni előbb-utóbb.
2015. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég gondolok az öngyilkoságra és az életem is egyre rosszabb,de végűl mindig arra jutok,hogy nem merek az lenni,mert mivan ha akkor lemaradok a jóról+ elméletileg az öngyilkosok pokolra jutnak na én nem akarok,elég pokol nekem ez is,legalább halalom utánn legyen jobb.
2015. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
34%
:) lemaradsz a jórol??? hát azt várhatod:) bocsi hogy elveszem a pozitiv hangulatot de itt m-on mindenki szendved aki nem a felső tizezer gyereke :D nagy öröm van a mindennapba hogy dolgozol aztán majdnem szárazkenyeret eszel hogy másra jusson pénz.... de oké lemaradunk a jórol... :DD
2015. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem évek óta stagnál. tulajdonképpen annyira fásult vagyok már, hogy még az öngyilkosságtól is elment a kedvem, de ha elütne egy autó, nem tiltakoznék.
2015. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

# 4


Utálom ezt az általánosítást, de erre szokták azt mondani, hogy tipikus magyar mentalitás :D


Nem kell ahhoz a felső-tízezerből valónak lenni, hogy valaki boldog életet tudjon élni, azt akár átlagfizetésből is bőven meg lehet tenni.

2015. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy én is régóta öngyilkos akarok lenni, szerintem max. akkor fogom meggondolni magam, ha elmúlik a betegségem, ami miatt nem tudok dolgozni és lesz egészségem és munkám, addig nem. Sokszor meg akartam már én is tenni, de valami mindig visszatartott, nem tudom mi, de valami mindig. De hogy meddig fogom bírni, nem tudom...
2015. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Állandóan ezen kattogok, csak azoknak a gondolata tart vissza akiknek ezzel tönkretenném az életét. Ha kívánhatnék valami az az lenne hogy mindenki emlékéből kitörlődjön hogy létezem. Akkor útnak erednék a semmibe, míg az magába nem ránt végleg. Addig is érezhetném míg élek míg magába nem ránt. Egy zarándokút volna, melyből nem térnék vissza. Pár pillanat a szabadságból, az örökös szürkeség helyett.
2015. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! A kettes válaszolóval különösen egyetértek.
2015. nov. 12. 17:45
 10/16 A kérdező kommentje:
És a hármassal, szinte úgyanúgy gondoljuk a dolgot.
2015. nov. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!