Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szemembe...

Miért van az, hogy a szemembe jópofizik meg nyal a hátam mögött meg elhord mindennek?

Figyelt kérdés
Mindig hallok vissza dolgokat és nem értem, hogy akkor mit nyalizik.. de amugy kb mindenkivel ezt csinálja. Hogy lehetne ezt kezelni? Sajnos elkerülni nem tudom meg kitörölni az életemből mivel családban van...

2017. márc. 30. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem miert csinalja.
2017. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert unalmas az élete, és nem lehet egy erős jellem sem. Én simán őszinte lennék vele, és úgy is viselkednék vele, ahogyan megérdemli, ugyanis nincs joga lehordani téged.
2017. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig vannak és mindig lesznek ilyen emberek. Meglehetősen ostobák egyébként, hiszen nem igaz, hogy nem gondolja végig, hogy ha nekem kibeszél másokat, akkor az jön le, hogy a hátam mögött velem is ezt csinálja.
2017. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szeretethiányos szegény vagy féltékeny valamiért. Volt velem is ilyen, én odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy talán valami gondja van velem. Megbeszéltük a dolgokat és azóta jól elvagyunk.
2019. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!