Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakítottam volt barátommal, több hónapig keresett, de mióta belátta, hogy semmi esélye azóta keresztbe akar tenni nekem. Már van bnője, mégis elhord mindennek, jópofizik mkivel, csak engem utál. Miért nem tud rólam leszállni?

Figyelt kérdés
azokkal kedves,akiket előtte elhordott mindennek,azokkal próbálja elhitetni,h milyen jófej,akikkel jóba vagyok és akiket ő előtte mindig kibeszélt.gonosz nagyon és ez érthetetlen számomra.mit tegyek?
2012. júl. 3. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
NE foglalkozz vele az igazi barátaid ugy sem hiszik el aki elhiszi az sosem volt igazi barát és nem is ismer ezekszerint minnél jobban idegesited magad rajta ő annál jobban örül szerintem ha nem fogalalkoznál vele nagyon idegesitené a dolog és talán egy idő után leállna
2012. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem foglalkozom csak érdekel,h miért teszi,én nem vagyok ilyen.egyébként nem tartjuk a kapcsolatot
2012. júl. 3. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmüen bosszut akar állni rajtad amiért ott hagytad .. azt hiszi ettől könnyebb jobb lesz neki ha neked is szar egy kicsit .. rosszul csinálja inkább lépett volna tovább már .. de az ő baja
2012. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"több hónapig keresett, de mióta belátta, hogy semmi esélye azóta keresztbe akar tenni "


megválaszoltad a saját kérdésed. Könyörgött de mégsem mentél hozzá vissza.

2012. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és emiatt bosszút kell állni? annak örülne ha nekem rossz lenne?
2012. júl. 3. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen annak örülne ha neked rossz lenne látod ő ilyen kis bosszu álló :D Szerintem ez igen gyerekes hozzállás de ez van
2012. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
ezek szerint nem szállt le rólad csak taktikát váltot. az érdektelenség vele szemben a legnagyobb fegyvered. ő elsősorban figyelmet akar tőled.. tehát ez az amit semmiféleképpen ne adj meg neki
2012. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem fogom megadni..meg sem érdemli
2012. júl. 3. 12:09
 9/10 Ájron ***** válasza:
Miért dobtad?
2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet ki fog nyírni ...
2012. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!