Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak! Mennyire unalmas és rossz már, vagy valakinek kellemes az, hogy ismét egy buli, ismét egy közösségi összejövetel, kirándulás, stb, de most is és újra egyedül tértek haza, ismét nincs nő a láthatáron?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

30as férfi vagyok. Mivel rég voltam, pont azon gondolkodom hova menjek bulizni. Szóval nem rossz.:)

Valaki pesten valami helyet tud ajánlani?

Köszi!

2016. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre válaszolni, mert mindig is egyedül voltam, csak a farokverès volt csaj helyett!

Sosem volt barátnőm!


33F

2016. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az durva. 33 evesen? Mondjuk 31 evesen nekem sem sokkal jobb. 2 eve egyedul. Azelott volt parom 3 is.
2016. dec. 1. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit. Mindig is bnő nélkül voltam, megszoktam az egyedüli életet. Komolyan mondom, hogy zavarna ha itt téblábolna más is a lakásba rajtam kívül.
2016. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Nehéz társat találni huszon évesen és harminacként is!

Nehéz megtalálni a kitartó,hűséges,szerethető társunkat!

közös célok és tervek,hasonlóság

szeretet! 30N

2016. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!