Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak vagy ne? Nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak vagy ne? Nincs más pasi a láthatáron, de nagyon boldogtalan vagyok, én megteszek mindent hogy ö boldog legyen és ö boldog is, de én egy pár éve kb.4 csak szenvedek és reménykedek. Hátha jobb lesz vagy válak most és vállalom a felelőséget?

Figyelt kérdés

Gyermek nincs. Mindent feladtam a házasságunkért sokszor kialakulhatott volna más szerelem de startból elutasítottam. Ugy gondolom ugy a "gerinces" hogy akkor válok amikor nem működik és nem akkor amikor már van vki a láthatáron..


29L



2016. nov. 22. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%

29 éves férjes lány?

komoly? Ne is haragudj, nem izélni akarlak, de:

Szerintem válj, nem vagy még érett a házassághoz.

2016. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Na! Ebböl legyen okos valaki!
2016. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Indokold meg hogy miért
2016. nov. 22. 13:28
 4/27 A kérdező kommentje:
az L csak a nőnemre vonatkozik.
2016. nov. 22. 13:28
 5/27 A kérdező kommentje:
nem VÁLAK HANEM VÁLOK.
2016. nov. 22. 13:29
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most válj el, mint később, két gyerekkel, vagy félrelépés után.


A házasság nem arról szól, hogy te boldoggá teszed őt bármi áron, ő meg tegyen boldoggá téged. Ezt saját magad tudod megteremteni saját magadnak. Jó társnak kell lenni, és építeni kell a házasságot minden nap, hogy fennmaradjon, de nem kell mindent feláldozni senkiért.


Ha évek óta boldogtalan vagy, gondolom már nem is szereted. Egyszerűen felesleges együtt maradnotok, ha nincs ami összeköt.

2016. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6os köszönöm szépen hogy megértettél és tényleg okos választ adtál!

Mert igen -már nem szeretem ugy mint eddig, de ettől függetlenűl tisztelem és nem akarnám megbántani. Viszont szeretnék magamnak is esélyt adni hogy boldog legyek és olyannal éljek aki odavan értem.

2016. nov. 22. 13:43
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Minél hamarabb, ha tudod, nem visszahozható valamiért.
2016. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
a nemre az F és N utal, a másik nemnek ezért szerencséje van, nem tudjuk rögtön, mit használnak magukra, lécci ne nevezd már magad lánynak, nem vagy már gyerek.
2016. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8-as köszi !

9-es ne kötekedj

2016. nov. 22. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!