Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom ennyire a...

Csak én utálom ennyire a fiatalokat és mindenki mással jól kijövök?

Figyelt kérdés
Talán ennek lehet az az oka, hogy nem vagyok szép/megnyerő külsejű, ebből adódóan hedonista és extrovertált/bulizós, de valahogy a nyugodtabb és tapasztaltabb idősebbekkel és még naiv kisebb gyerekekkel is sokkal jobban megtalálom a közös témát. A fiatalok (huszonévesek) agya állandóan a szex, a bulizás és a külsőségek körül járnak. "Jajj te milyen kis alacsony vagy (mivel átlag alatti pasi vagyok nem egy csaj szájából hallottam már)/Most csinálom az MSc-met, de közben XY cégnél kaptam szuper melót blablabla (képzeld el hozzá azt az öntelt hangsúlyt is)/Nemrég lett egy új kapcsolatom, nagyon jó pasi/Tegnap úgy beb***tunk az egyetemi buliban, mint az állat és jó pár csajjal kavartunk" és még sorolhatnám, milyen hasonló mondatoknak voltam eddig fültanúja. Persze biztosan kicsit irigy és komplexusos is vagyok, mivel én ezeknek a fiatalos életérzéseknek sosem voltam és nem is lehetek részese (bulik, társaság, jó csajok, szex), de nagyon rosszul vagyok a mai fiatal korosztály önteltségétől és felsőbbrendűségi világnézetétől. Különösen igaz ez a lányokra, akikkel kapcsolatban nincsenek túl jó élményeim (és akkor finoman fogalmaztam). Van köztetek ilyen hozzám hasonló srác?

2017. márc. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nagyjából én is ezen a véleményen vagyok.


DE! Mindig vannak kivételek, akik azért nem az általad leírtaknak felelnek meg.

Nem szabad mindenkit általánosítani.

Vannak még ebből a korosztályból is jobb értékrenddel rendelkezők.

2017. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tálalom a közös hangot a korosztályommal de lány vagyok.

De igazából egybefüggő mert kisgyerekből is van aranyos meg idegesítő, ahogy az idősek között is ezt tapasztalom.

2017. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Soha nem múló divat szidni a fiatalokat, csak most sokan egyre korábban kezdik.
2017. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt veszem észre, hogy a fiatalabb, sőt tinisrácok udvariasabbak és normálisabban viselkednek, mint a besavanyodott harminc feletti férfiak. Csak tegnap kb. 3-4 alkalommal láttam azt, hogy idős embernek, terhes nőnek átadta a helyét tinédzser fiú, lány miközben az unott arcú idősebb férfiak és nők csak ültek a s_ggükön.

Rengetegnél van sporttáska, látszik, hogy edzésről jönnek, figyelnek a külsejükre (ilyenkor szokás egy öblöset b_zizni, hiszen sok idősebb férfi és nő így kompenzálja, hogy elhagyta magát).

Én még nem vagyok harminc éves, de remélem nem leszek ilyen mindent utáló, morgó nyugdíjas olyan fiatalon...

2017. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább az idősebb, tapasztaltabb felnőttekkel szeretek beszélgetni, de ettől függetlenül még szeretem a korombeliekkel tölteni az időt. Mi baj azzal, ha az ember bulizik, ha mellé felelősségteljes felnőtt módjára dolgozik/tanul? És teljesen normális, ha valaki ilyen fiatalon még nem akar egy életre elköteleződni, hanem megpróbálkozik több típusú emberrel, aztán majd ekdönti, kivel állapodik meg. Neked se siránkoznod kéne, hanem kicsit feldobni a külsőd, aztán megetnél te is szórakozni.
2017. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Neked se siránkoznod kéne, hanem kicsit feldobni a külsőd..."


Na és aztán, hogy tudnék +10 centit nőni, mondd már meg!

2017. márc. 31. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Aki helyes, az alacsonyan is helyes.
2017. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!