Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki a fiatalokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki a fiatalokat szidja, hogy erkölcstelenek, miközben az "idősebb" 30-as,40-es korosztályban sokkal több a ribi, ráadásul gusztustalanabbak, mert család mellett csinálják?

Figyelt kérdés

Férfiakra is vonatkozik persze. Úton-útfélen a fiatalokat szidják, hogy nem tudják, mi az a hűség, hogy a média butítja őket, a mai menő sorozatokból csak a hűtlenséget és az erkölcstelen viselkedést tanulják, miközben a környezetemben csak pár házasság van, ahol nem dugcsizik félre az egyik fél - már gyerek/ek mellett?

Elég felnézni női oldalakra is, unatkozó háziasszonyok csorgatják a nyálukat férfiakra, mindegy nekik, alig várják, hogy félrekeféljenek. És ahogy írtam, a férjeik sem jobbak, ők is vadásznak neten, élőben, mindenhol, ahol lehetőségük van...


2013. jún. 1. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a legjobb védekezés a támadás. Ha másokat szidnak, akkor saját maguk nincsenek célkeresztben.
2013. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok nagydobra verik, ők járnak bulikba, hánynak az útszélre, ezek meg sunnyognak.
2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

a Te környezetedben mi van, az rájuk vonatkozik

soha nem figyel senki, majd ha Te is eltöltesz 10 évet 1 valakivel, de úgy együtt élsz, kérlek utána szólalj meg, addig ne akarj ítélkezni

amúgy honnan tudod ki él nyitott házasságban? ki válik éppen?

amúgy amíg abban éltem kis pofi nem tettem, most tehetem, így azt hiszem az én dolgom N

2013. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ítélkezem, viszont vak sem vagyok. És észrevettem, hogy folyton azok kiabálnak a leghangosabban, akiknek a háza ég, látom a korosztályomat leszóló nagy felnőttetek, hogy miket csinálnak sutyiban, és hát érdekes. Nagyon szeretik általánosítani a fiatalokat, köztük engem is, tehát ha megszólnak, mert megszólják a korosztályomat, talán van jogom elmondani, azt, amit látok.

Én amúgy még azt is elhiszem, hogy nehéz 10 - vagy több - évet lehúzni egy valaki mellett, de akkor minek durrog mindenki, ha egy egyedülálló fiatal pl. egyéjszakás kalandba keveredik? Nem bánt vele senkit, ha valaki viszont rendszeresen kúráltatja magát a szomszéddal, a munkatársakkal, a portással, a kisfőnökkel, csak azért, mert 10 évet lehúzott 1 ember mellett, és uncsi, az mégis gusztustalanabb szerintem, és bánt vele mást - ha majd kiderül ugye, márpedig ki fog.

Ja, biztos nyitott házasságban él az összes ilyen, azért sunnyognak... :)))

2013. jún. 1. 14:13
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:

Ez egy örök dolog, hogy a jelenlegi generáció szídja az újat.


A nagypapáinkat is szídták a dédpapáink.

2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyik sem gusztustalan csupán jólval nyitottabb eza világ szexuálisan mint a régi. ennyi.
2014. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!