Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolában miert piszkálnak...

Az iskolában miert piszkálnak mindig?

Figyelt kérdés
5 es koromban iratkoztam at ebbe a suliba most 8.os vagyok az elején nem piszkalt senki de 2 éve mindenki.. Van csúf nevem is es allandoan le néznek. Jo nem vagyok szép es gazdag sem mint a többiek de en szeretnék barátkozni ok nem van két bnom az osztálybol oket is szekaljak mert az egyik szemüveges a másik duci.. Miért van ez? Emiatt mar romlottak a jegyeim es utalok suliba járni?! :(
2017. márc. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a csúfneved?
2017. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberiség negatív oldala,főleg a mai serdülőknél nagyon a divat,és a tökéletesség a szent,csak nincs mire fel,persze vannak kivételek.

Ez ellen a tanárok,szülők segíthetnek...

De neked kell a kitartás,ha ott akarsz maradni.

2017. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztályfőnökkel, ha van iskolapszichológus, vele érdemes beszélni. Esetleg ők szervezhetnek egy beszélgetést úgy, hogy a "csúfolók" is ott vannak, ott el lehet mondani, hogy téged hogy érint a dolog, miért nem szeretnéd ha csinálnák és ők is elmondhatnák, hogy mit gondolnak az egészről.
2017. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajaj, #2, #3, én is kiközösített gyerek voltam, akit a tanárok szerettek, mellém is álltak, aminek az lett az eredménye, hogy "csicska" vagyok, meg nem is tudom már miket mondtak, de csak rosszabb lett :( Bár az jól esett hogy mellém álltak, én is jobban szerettem őket mint az osztálytársaimat...

Ki kell állnod magadért, vagy szimplán csak lesz.rni őket. Nem baj ha kapsz pár intőt verekedésért. Legalábbis ha ezzel szüleid is így vannak... Legyetek ti hárman boldogok együtt, vagy szivassátok őket meg néha.


De amúgy miért szálltak rád? Én mikor hatodikban új iskolába kerültem, akkor jó ha pár hétig szerettek, nem egy évig... Gimiben úgyszintén :( De ott már annyira nem zavart, volt egy barátnőm, meg másik osztályosokkal is találkoztunk, a többi meg annyira nem érdekelt.

2017. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szmiagold a nevem, a csúf nevem es mindig igy hívnak a szünetekben persze tanárok előtt soha!
2017. márc. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!