Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nincs kivel...

Mit tegyek ha nincs kivel lennem? Hogy foglaljam el magam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az én iskolám összetartó valamilyen szinten.Ha én összeveszek egy emberrel akkor a többi száz is rám száll,piszkálnak stb.A napokban történt hogy össze kaptunk egy félre értés miatt és rettentően aggódom hogy mi lesz,hogy lesz ha hétfőn bemegyek.Az egész osztály összesúg a hátam mögött,ha már a székben egy kivsit megmozdulok már azon nevetnek és ez annyira ovodás szokás.Elmondtam a szüleimnek és mondták hogy úgyis el ballagok már csak két hónap,de nekem ez igen is sok.Most nincs senkim a suliba,nem tudok kivel lenni és a piszkálódást nem bírom mert elég félős vagyok,meg persze bármi olyat szólsz el kapják a nyakad,3 ember van akikkel tényleg el lehetek,azok pedig a nálam 2 évvel kisebb unokatesóm és barátai.Velük el tudok lenni de a piszkálódást nagyon nehezen tűröm.
2017. ápr. 1. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a 2 hónap most soknak tűnik de ha eddig kibírtad, akkor azt a 2 hónapot is kibírod.:)

Ne foglalkozz a többiekkel mert ha azt látják hogy ideges vagy annál jobban fogják csinálni.Ha látják hogy nem érdekel, hidd el abba fogják hagyni.

Akivel jóban vagy a sulidban azzal próbálj foglalkozni, beszélgess velük.A többi idiótát pedig hagyd figyelmen kívűl.:)

2017. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szánalmas amit csinálnak. Szerintem ilyenekkel nem is érdemes barátkozni. Ha meg szünetekbe nem tudsz kivel beszélgetni, vegyél egy könyvet és olvass.
2017. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az erősítést!Pedig pont én vagyok az az ember aki ott terem ha tényleg segítség kell.Mindig ott voltam ha lelki vagy fizikai bajai voltak az embereknek hozzám jöttek sírni.De én már biztosan nehezen fogok megbízni emberekben.
2017. ápr. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!