Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy tökélete...

Miért érzem azt, hogy tökéletesnek kell lennem?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem valakivel, aggódás fog el, hogy nem vagyok elég jó neki, és amikor megdicsér hosszasan gondolkozom azon, hogy most hazudott-e? Mindig én próbálok megfelelni, én lesem, hogy mikor ír a másik ember. Nem tartom magamat egyszerűen elég jónak másokhoz...

Ez miért lehet?


2016. máj. 31. 21:50
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
Maximalista vagy
2016. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roland G. ***** válasza:
Meg akarsz felelni másoknak.Lehet,hogy nem vagy kibékülve önmagaddal.Ne mások véleménye számítson!
2016. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos vagy. Hesegesd el ezeket a gondolatokat és tudatosítsd magadban azokat a dolgokat amikben jó vagy.
2016. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy összegyúrjam az eddigieket: maximalista vagy, és mivel nem tudod magad felé teljesíteni az összes maximális elvárásodat, ezért önbizalomhiányos is.


Akinek nem vagy elég jó, azzal ne akarjál lenni. Nincs jó kapcsolat olyannal aki túl jó hozzád. Ha mégis létrejön valamilyen kapcsolat akkor pedig olyan különbségek lesznek, amitől Te leszel az alárendelt mindenben. Akkor viszont mi lesz a maximalizmusoddal?


Próbáld meg ezeket rendbe tenni a fejedben. Tanuld meg mik azok a dolgok, amikben valóban értékes vagy, mi az amiben kevésbé. Tudd, hogy mi a valódi maximum amit elérhetsz bizonyos dolgokban és azokban törekedjél is elérni. A többit pedig tanuld meg elengedni. Nem könnyű.. de legyél ebben maximalista ,)

2016. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!