Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vonzó/szép lányok! A külsőtökb...

Vonzó/szép lányok! A külsőtökből eredő önbizalmatok és viselkedésetek teljesen ösztönös vagy tudatosan rájátszotok?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe ez a kérdés: https://www.youtube.com/watch?v=oE8elc9k-Pk

Már kisgyerek korotoktól kezdve belétek ivódott ez a tipikus hedonista, életkedvvel teli arisztokratikus habitus és viselkedésforma vagy folyamatosan odafigyeltek arra, hogy az emberek között tökéletes színben tűnjetek fel? Értem ez alatt azt, hogy mindig elegánsan mozogtok, kifinomultan beszéltek vagy esetleg odafigyeltek arra, hogy ne kövessetek el cikis és béna dolgokat. Ez a videó tökéletesen idevág a kérdésemhez, nézzétek végig: https://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8

Kíváncsian várom a véleményeiteket. :D



2017. ápr. 1. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A szépség relatív.

;)

L

2017. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiban van igazad, hogy aki szép, és világéletében azt a visszajelzést kapta mindenkitől, hogy szép, az úgy fog viselkedni, mint egy különleges hölgy. Szóval szerintem erre nem kell nekik pluszban odafigyelni.
2017. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
67%

Az önbizalom a legkevésbé a külsőből fakad. Sose voltam ronda, fiatalabb koromban mégis tökre visszahúzódó komplexusos kis izé voltam. Az önbizalom nem csak úgy jön, hanem ha nincs ott, akkor meg kell érte dolgozni napi szinten.

Az önbizalom pedig EGYÁLTALÁN nem azt jelenti, hogy odafigyelek arra, mit csinálok, hogy csinálom, hogy az másoknak is tetszetős legyen, és próbálok úgy viselkedni, hogy mindenki szerint tökéletes legyek, ez pont az önbizalom kifejezés ellentettje. Az önbizalom pont azt jelenti, hogy felvállalom azt, amilyen vagyok, és nem érzem cikisnek, ha véletlen hülyeséget csinálok vagy mondok (mert mindenkivel előfordul ilyesmi), és nem rázza meg a lelki világomat, ha valaki valamiért nincs jó véleménnyel rólam.

2017. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne keverd össze kérdező az önbizalmat az önhittséggel. Előbbinek nem sok köze van a szépséghez, a másodiknak annál inkább.
2017. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elsőnek nagyon igaza van. :-) Ez a nő nem szép, ocsmányul artikulál és még az alakja sem jó.
2017. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező gondolom általánosságban kérdezel.szerintem az emberek nagy része meg játssza magát és ha nagyon figyelsz akkor ezt könnyen észre veszed. A hangsúly azon van hogy mennyire, ez pedig változó.ha valaki sok pozitív visszajelzést kap a megjelenésével külsejével kapcsolatban akkor jobban fog figyelni arra hogy ez így maradjon. Ahogyan amikor igénytelen ül vagyok felöltözve melegítő meg koszos kabát koszos cipő stb akkor engem se érdekel ki mit gondol és nem játszom meg magam de jobban figyelek ha szépen vagyok felöltözve :)
2017. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!