Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számos csinos és szép lány...

Számos csinos és szép lány miért használja a tömegközlekedést?

Figyelt kérdés
Néha látok a buszon/villamoson olyan szép lányt, aki modellkedéssel simán kereshetne annyi pénzt, amiből egy normális autó simán megvan. Persze a legtöbb ilyen csaj ki is használja a szépségét (modellkedés vagy "egyéb" formában) és rendszerint ezeket a csajokat látom az X6-os BMW vagy Q7-es Audi kormánya mögött, de mégis vannak olyan csajok, akik olyan szépek, hogy az ember nem érti, miért kínozza magát a tömegközlekedéssel, az állandó várakozással, kényelmetlen utazással. Lehet csak én vagyok ilyen sznob, de ha én is egy jóképű, magas szépfiú lennék, akkor azonnal egy modellügynökség felé venném az irányt és a fotózásokért kapott pénzből még az első félévben vennék egy kocsit és örökké elfelejteném a buszon való nyomorgást.

2017. márc. 11. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Sok szép lány van, de ez nem egyenes arányu a pénzel minden esetben, plussz aki a belvárosban lakik, nekik a tömegközlekedés a leg kényelmesebb.
2017. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

van aki, bár jól néz ki nem használja a külsejét semmilyen előny szerzésére, se anyagilag, se férfiakkal szemben, mert a belső jó tulajdonságait tartja fontosnak, és azok révén akar boldogulni

a magam részéről ezt sokkal becsülendőbbnek tartom

2017. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
több oka lehet: kiskorú, normális értékrendje van, tudja hogy a modellkedés tízezer emberből egynek jön be, ezért nem kínozza magát vele, vagy pl olyan betegsége van, mint nekem, ami miatt nem szerezhet jogosítványt.
2017. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Azért B+, mert a szépségük nem viszi el a pichájukat a fotózásra B+!

Gondolkozzál már néha azért!

2017. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Azért, te idióta, mert ők nem lennének jók modellnek!-.-" A modelleknek nem formás alakjuk és csinos pofijuk van, hanem karakteres/ronda arcuk, nagyon sovány testalkatuk, és nagyon magasak. Legalább minimálisan tájékozódhatnál, mielőtt elkezded itt osztani az észt.
2017. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

A fenti jó érveken felül amivel kiegészítem a válaszok sorát:


gondolj bele, ha van egy bizonyos, vagy több fajta érdeklődési köre valakinek -legyen az szép lány, vagy akárki-, akkor ha ezen hobbijai közül van legalább egy, amelyben ambicionált, akár megélhetésre is, akkor elviheti az idejét...


És a szabadidejét kellene feláldoznia modellkedésre, már ha akarná, de hát az ember örül, ha van szabadideje is, nemde...?


A pénz nem minden. Ha valakinek más tevékenység fontosabb, akkor nem marad(na) ideje modell munkát vállalni.


(Ettől még persze megfontolandó annak, számára, aki úgy is néz ki.)

2017. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, áruld már el nekem, hogy szerinted mennyit keresünk egy fotózással szerinted?

Megmondom neked: közepes ügynökségnél, megbízásonként kb 20-40 ezer körüli az összeg, a szükséges időtől, és átöltözések számától függően. És megbízás sincs mindig, portfólió alapján választanak ki, van hogy egy hónapban 3-4 munka is akad, de van hogy hónapokig semmi. Nagy a konkurencia, ez nem úgy működik, hogy te elmész egy ügynökséghez, és onnantól kezdve napi szinten tolják neked a százezres kampányokat. A modellek kb 0.1%-a keres annyit, hogy fél éven belül autót vehessen.


Leírom az én történetem.Engem LESZÓLÍTOTTAK, tehát nem én házaltam a képeimmel. Megtörtént az elbeszélgetés, hogy mit vállalok(fotómodell, kifutó, statiszta, hosztesz, akt stb) majd megcsinálták a képeket, amikből a legjobbak bekerültek a rendszerükbe. És csak akkor szóltak, ha kiválasztottak, de még ezután is van egy személyes válogatás.Tehát arra, hogy te fél év alatt több százezret, nemhogy milliót összeszedj, szinte nulla, hacsak nem vagy egy Palvin Barbi pl.

2017. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

1. Ez olyan, mint hogy majdnem minden kisfiú mozdonyvezető, vadászpilóta vagy forma 1-es versenyző akar lenni. Csak éppen mindegyikből van szükség nagyjából 20-30 darabra, a maradék pár millió meg megy melózni.


2. A modellkedés sem úgy megy, hogy odamész, lefotóznak oszt dől a lé. Az X6-os BMW-ben ülő cicababák nem modellkedésből hoztak össze milliókat...

2017. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Jesszusmariaatyaúristenszálljleazégbőlésgyógyítsdmegalelkiszegényeket...
2017. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Oh istenkém...
2017. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!