Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magamat...

Miért nem érzem magamat férfiasnak? (több lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok bárki mondhatja hogy nem is kell férfiasnak lennem még de én nem így érzem 3 évvel ezelött teljesen más volt a baráti társaságom 1-2 korombeli a több mind 14-17 évesek voltak. Emlékszem hogy mennyire kemények voltak olyanok voltak akik már kicsit sem "kis" gyereknek érzik magukat de én ezt kicsit sem érzem most. Igazából az egyik ok hogy már nem vagyunk barátok az hogy nagyon mások lettünk én változtam meg vagy egyszerüen majd elmulik ez a gyerek érzetem? Segítsetek kérlek ha van ilyen tapasztalatotok vagy ilyensmi ismerösötök!

2017. ápr. 1. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még jó, hogy gyereknek érzed magad. Teljesen normális. Aki elhiszi magáról ebben a korban, hogy tapasztalt, felnőtt férfi az csak hiszi de nem az. Főleg, hogy nagy valószínűséggel nem is tudjátok pontosan mit is jelent az.
2017. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem is de semmi komolyabb érzés sincs bennem mint 7évesen lehet hogy ez önbizalom hiány de a nálam fiatalabbakat is sokkal úgy mond "nagyobb rangunak" érzem.
2017. ápr. 2. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én még 20 évesen is gyerek voltam. Szerintem egy igazi férfi olyan, olyan, hogy mindig van mindenről véleménye. (Még arról is amihez nem ért.) :)
2017. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!