Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 167 cm vagyok, joggal...

Ha 167 cm vagyok, joggal mondhatja rám egy 185 centis gyerek, hogy "pici vagyok", amikor ő van 60 kiló, én meg majdnem 80? Tehát én sokkal nagyobb vagyok.

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 19:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Egyikőtök se kellene a másik súlyával és magasságával törődjön.
2017. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Te nem nagyobb vagy, hanem kövér disznó.
2017. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
A felnőtté válás egy része hogy megtanuld kinek a véleményére éri meg adni és kiére nem. Illetve hogy mielőtt magadra veszel valamit gondold át. Akkor is ha dicséret.
2017. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
160/80 esetén bőven elég, ha gyorsan az oldaladra fekszel, és rögtön te leszel a magasabb.
2017. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
3%
Papíron te lennél a nagyobb és férfiasabb, viszont a mai elkorcsosult külsőségeken alapuló világban te csak egy hobbit vagy, míg a másik gyerek az alfahím, modell álompasi. Ez a megállapítás különösen a nők szemében helytálló. Ők valami oknál fogva gyűlölik a 175 alatti pasikat és legszívesebben tűzzel vassal irtanák őket.
2017. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#2,én így is vékonynak érzem magam.Amúgy miért lennék kövér.Ez a csávó 168 cm 91 kg

[link]

2017. jan. 5. 20:10
 7/38 anonim ***** válasza:
58%

A videóban az ember undorítóan izmos. Ha így nézel ki és vékonynak érzed magad azt úgy hívják, hogy testkép zavar.

Az alacsony növésedet kompenzálod csak.


"Papíron te lennél a nagyobb és férfiasabb, viszont a mai elkorcsosult külsőségeken alapuló világban te csak egy hobbit vagy, míg a másik gyerek az alfahím, modell álompasi."


Te normális vagy? A kérdező vagy túlsúlyos vagy egy koxkazán.

Mióta férfias bármelyik is? Főleg ha alacsony is az illető?

175 cm na ne viccelj, 180 cm alatt tudod, hogy hívják a férfit? Barát.


De látom te is a hobbit szindróma miatt vagy ilyen frusztrált

2017. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Én sajnos még nem nézek ki így,de azt az embert sem látom túl izmosnak.Mellesleg vannak normális lányok is,akik nem a magasságot nézik.
2017. jan. 5. 21:48
 9/38 anonim ***** válasza:
Testképzavarod van.
2017. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem.Ezek az emberek sem erősek egyáltalán.Sehol sincsenek pl.egy neandervölgyihez vagy egy gorillához képest
2017. jan. 5. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!