Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fog el egy rossz érzés...

Miért fog el egy rossz érzés mindig mikor jól érezhetném magam?

Figyelt kérdés

Reggel mikor felkelek ahelyett hogy megihatnám a kávémat, kicsit bóbiskolnék, mindig egy erős fájdalmat érzek, kb. mint a bűntudat, de mégse az... Soha nem ébredek jól, még akkor se ha aznap semmi dolgom.


Mikor barátokkal vagyok, akkor is mindig elfog egy nyomasztó érzés, mikor filmezek, játszok akkor is.. Soha nem tudom jól érezni magam. Még mikor +18-as dolgokat csinálok akkor is belém nyilal az a lelki fájdalom...



Mi ez? Mitől van? Most tudatosult bennem ez az egész, de már régóta megvan, csak soha nem gondolkoztam rajta, hogy miért van.. Valakinek valami tipp?



2017. ápr. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Melózol vagy még iskolás vagy? Ha előbbi, akkor arra gondolnék, hogy frusztrált vagy miatta, nem tudod kipihenni magad.
2017. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én mindig kipihenem magam.. Annyira azért nem rossz hogy délután egyet ne szunyókáljak.. Csak 30 perc múlva mikor kelek fel, érzem azt a fájdalmat...


Stresszese se vagyok, sulis vagyok, mondjuk lehet ha tudat alatt sok minden frusztrál, de alapjában véve elég nyugis ember vagyok. Bár mások kívülről mindig azt látják hogy hű de ideges ez a valaki, de én soha nem érzem annak magam.



Annyira nem borzalmas az érzés, hogy ne tudjak tőle élni, szóval nem "meghatározó" dolog az életemben, csak rossz.. 12. osztályos vagyok.

2017. ápr. 8. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:

van egy szükségleted, ami nincs kielégítve, és időben sem sikerült eltolnod. szükségletek váltják ki az érzéseinket


[link]

2017. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"van egy szükségleted, ami nincs kielégítve, és időben sem sikerült eltolnod. szükségletek váltják ki az érzéseinket


[link]


Pont ez a baj, egyszerűen mintha nem lenne semmi oka/háttere/szükséglete a dolognak, mikor minden tökéletes, és 100%-ban elégedett vagyok, akkor is este mikor jönne egy kis szórakozás, belém nyilal. Nem olyan erős, simán elnyomom az érzést de ez nem jó megoldás.. Ilyen problémákat magamon 1001 et megoldottam, lelki roncsból épültem fel, de ezzel semmit nem tudok kezdeni.

2017. ápr. 8. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
furcsa :D na hát ehhez akkor kevés vagyok :)
2017. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig van oka, csak nem nézel szembe vele szerintem, elnyomod és rá kéne jönnöd.


Pl lehet csak mondott valaki valamit, megfelelési kényszer. Rá kéne jönni. Próbáld meg felirogatni magadnak, hogy mikor rád jön ez az érzés, akkor épp mit csinálsz, és mi volt az eszedben/min gondolkodtál.


Kell lennie egy logikának mögötte szerintem, ha felirogatod és hozzáteszed, hogy előtte mi volt az eszedben, talán össze tudod kapcsolni a kiváltó okkal. De legalábbis közelebb kerülsz hozzá. Én ezt csinálnám.

2017. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!