Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne valaki nagyon...

Hogyan lehetne valaki nagyon pozitív személyiségű, aki sosem volt az?

Figyelt kérdés

Olyan valaki, aki egész életében mindenkiben ellenséget látott, sosem volt sikeres, mindenkit "lehúzott" a környezetében.

Egy kétlábonjáró megkeseredés az illető.

Vagy már nem lehetséges, mert olyan gyerekkora volt, ami miatt sosem képes máshogy tekinteni az életre, emberekre?



2017. ápr. 8. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Nem ertem mi bajod van. Ilyen realista emberekre van szukseg. A vilag kegyetelen, az emberek 95%-a kepmutato es gonosz. Mindenki csak magara szamithat. A legjobb ha soha nem bizol meg senkiben, ez a siker titka a mai elkorcsosult vilagban.
2017. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem nagyon nehéz gyerekkorom volt, mégis pozitív vagyok. Ennyit erről :D

Nekem különböző, könyvek filmek változtatták meg a hozzáállásomat, de van olyan ismerősöm akit súlyos betegség (rák), vagy közeli halál eset változtatott meg.

Meg a francia művészfilmeken túl, az is közrejátszott, hogy közben ráuntam az önsajnálatra.

2017. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, sokféle gyerekkor van, érts a valóban a legrosszabbat, ami egy ember jellemének a fejlődésére hathat.

Aztán igen, már genetika, hogy dolgozza ezt fel az illető, lehet, jól jön ki belőle. :)

2017. ápr. 9. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!