Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeknek a gyereknek mégis...

Ezeknek a gyereknek mégis milyen lelkiviláguk van?

Figyelt kérdés
Rengeteg videó van facebookon is, hogy 3-an, 4-en rámennek 1 lányra és összevissza verik. Egyszerűen undorító. Ami még durvább, amikor rengetegen körülállják őket, videóznak meg szurkolnak. Mi lesz ezekből? Igazából nincs rá szó, ami jellemezné ezeket az utolsó gerinctelen senkiket.

2017. ápr. 8. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tiltatni azokat a videókat. Miért nem tetted?
2017. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Illetve rendőrségi feljelentést is kell tenni. E-mail-ben 3 perc alatt megvan, tedd meg!

Én még soha nem láttam ilyen videót.

2017. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg elég szomorú ez hogy ilyen k*csögök vannak ebbe a világba..JELENTENI KELL mindenképp,ha ilyen videót látol...Kár hogy a rendőrök nem nagyon foglalkoznak ezzel..
2017. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját szememmel is láttam ilyet, amikor odamentem szólni, elrohantak. Az ilyennel senki nem foglalkozik.

Amúgy engem is többször bántottak csoportosan fiúk, mert nem tipikus kislány voltam, volt hogy engem is körülálltak és addig rugdostak, amíg el nem estem a jégen. Vagy addig dobáltak hógolyóval, amíg sírva nem könyörögtem, de akkor jobban csinálták a mocskok. De mostanában is volt többször példa, hogy fiatal fiúk belém kötöttek az utcán, csoportosan. Nem cigányok, hanem sima, jól szituált fiúk.

Az a baj, hogy ezeket úgy nevelik, hogy rájuk hagynak mindent, hát a fiúk ilyenek stb. Plusz a napiszar meg a sok uszító gusztustalan oldal is agresszívabbá teszi őket, egyre durvább poénokat, ugratásokat találnak ki, mert azt hiszik ez buli.

Ja és mindig csoportban bátrak, legutóbb amikor belém kötöttek, rájuk ordítottam, hogy ezt egyedül csináljátok fszok, rögtön eloldalogtak.

2017. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Le kell őket lőni. Ezt még Isten se bűntetné.

;)

2017. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

"Rengeteg videó van facebookon is, hogy 3-an, 4-en rámennek 1 lányra és összevissza verik."

Rengeteg? Hasonlót nem láttam még soha facebookon.

2017. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fenn facebookon, akkor látom néha, mikor a tesóm fölmegy.
2017. ápr. 8. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor a tesód pont ezeket a videókat keresi ki....
2017. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesódéknak van valszeg egy csoportjuk ahova ezeket feltöltik, másképp leszedné őket a facebook. Sajnálom, hogy szembesülnöd kell vele, hogy a testvéred tagja egy ilyen társaságnak. Lehet csak rohadt szar az élete és az juttatta erre a szintre.

Szerintem is kimondottan undorítóak az ilyen emberek, de majd valahogy kezelitek... elvégre a ti véretek.

2017. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csapatban en is megtudnek verni barkit de en nem vagyok fireg, egyedul szemtol szembe jojjon na az mar valami.
2017. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!