Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is szánalmas...

Szerintetek is szánalmas amikor lecserélik a milliomosfeleséget, semmi nélkül panelbe kerül, majd ott ugyanúgy játsza a nagyasszonyt?

Figyelt kérdés

Szomszédba költözött egy 45 körüli nő a fiával. A ruháikból, viselkedésükből, mobilokból, valamint abból hogy a volt férj egy legújabb Mercedes suvval és a 20 éves plázacica új barátnővel szokott a gyerekért jönni tudjuk hogy gazdag nő volt, majd a férje kitette egy panelba miután lecserélte egy fiatalabbra. Elég buta nő (még a férje vagyonának felét se sikerült megszerezni) egyszerű, látszik hogy régen bombanő lehetett csak csúnyán elhízott.

Semmi gond nem is lenne ezzel, de játsza itt nekünk a nagyasszonyt. Lenéz minket, nem köszön vissza, kinevet minket nyíltan. Nincs tisztában vele hova került, ő se különb mint bárki. Úgy viselkedik mintha átmeneti állapot lenne és nemsokára újra a cabrio luxuskocsival nevetné ki az átlagembereket. Vonul itt a folyosón, barátnőmmel derogál neki beszállni a liftbe, amit nyíltan meg is mond. Először amikor megjelent sajnáltam, de már csak röhögök rajta, szánalmasnak tartom.


2017. ápr. 8. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Még nem szokott hozzá a közeghez, de te se segítessz neki. Te alulról látod a világot ő felülről, egyik se szerencsés. Ráismerek a rosszindulatra, munkás származású rokonaim pont ugyanígy savazták a mérnökurat a házukban. Fogalmazzunk úgy, hogy nem nekik volt igazuk. Egyszerűen fogadd el, hogy más a viselkedése, mint a tied. Válás és státuszvesztés után biztos van elég baja. Légy kedves, akkor ő is az lesz, de öri barik biztos nem lesztek.
2017. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Túl nagy lángész nem lehet, ha egy panelbe be lehetett rakni.
2017. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Anyám nessze nem úriasszony, bár jól keresett. A következő okok miatt nem szállt be a liftbe emberekkel: túlterheltnek tűnt a lift, kutyával volt és ő fél, büdös volt benn(bagó szag is), alkoholista ember állt benn, babakocsi volt bent és helyet hagyott. Szóval ne mindig a saját indokaidat lásd más ember viselkedésében. Biztos a köszönésre, beszélgetésre is lehet ilyen listát írni. Pl fájt a feje, majd elsírta magát a válás miatt, fél tőletek, mert beszóltok stb. Lehet valami alapja ennek?
2017. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok proli, diplomás vagyok, jó állásom van. Csak mivel nincs családi hátterem és a páromnak se, egyelőre 27 évesen ennyit sikerült elérni. De lesz majd jobb is sok munkával.

Mi udvariasak voltunk vele, rendszeresen köszöntem neki "jó napot kívánok!" de a válasz egy felsőbbrendű orrfelhúzás és pofavágás volt. Ha a barátnőm odamegy a lifthez ha ő is ott vár hangosan beszól "hát én inkább megyek később" és úgy csinál mint aki nem száll be olyan mellé aki nem gucci táskával jár.


Hát jól elbánt vele a férje anyagilag, bár ahogy hallottuk soha (!) nem dolgozott, középiskola után 1-2 évvel rögtön otthonülő feleség lett. Így megértem a férjét hogy nem adta neki a vagyona felét (ja és a nő csalta meg)

2017. ápr. 8. 15:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és tiszták vagyunk, jól öltözünk, nem dohányzunk! Multinál dolgozunk mindketten irodában!
2017. ápr. 8. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ójeah.... nem kell neki köszönni soha többé. De ne is foglalkozzatok vele...
2017. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Valodi intelligens, felnott ember nem ir ki ilyen kerdest, mert

a., nem vajkal mas eleteben

b., ha furcsall valamit, a baratokkal vitatja meg, nem vadidegenekkel mint egy pletykas tinike

2017. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Ahhoz képest, hogy nem áll oda trécselni, pletykálkodni veletek, azért rengeteg mindent tudni VÉLTEK róla.

Gondolom a gyertyát is valamelyikőtök tartotta neki, miközben csalta a férjét.

Ehhez képest ő él egyedül a gyerekével és a pasinak van cicababája.

2017. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nekem az a szánalmas, amikor az unatkozó panelproli albérlő, a hasonszőrűekkel még az élőfáról is leszedi a keresztvizet, miközben leviszi a szemetet, vagy beülnek egymáshoz egy fele+sör kombóra, a kelkáposztaszagú konyhába.

Isten mentsen a nyelvüktől és a fantáziájuktól minden jobb érzésű embert!

Valóban az egyetlen védekezés ellenük, ha keresztülnéz rajtuk az ember.

2017. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
*jav: feles + sör
2017. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!