Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből a helyzetből van kiút,...

Ebből a helyzetből van kiút, egyáltalán meg lehet oldani valahogy?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 4 hónapja munkanélküli nem találok munkát pedig mindenhol próbálkoztam már mármint ott ahol élek itt sajnos semmi lehetőség nincs már.


Elvesztettem a szerelmemet is, szakítottunk neki is hasonló problémái vannak mint nekem közben szeretjük egymást de úgy érzem hogy hiába...csak lehuznank egymást ha megint össze jönnénk. Nem is beszélünk 1 hete....


Szó szerint nem látom a kiutat, nem tudom mit kezdjek magammal. Testileg és lelkileg is szarúl vagyok losernek érzem magam , tehetetlennek.


Nem akarom magamat megölni de folyamatosan jár a fejemben a gondolat...barátaim és a szüleim támogatnak, de a szüleim támogatása sajnos kevés max az első lépést tudnák támogatni valami felé.



Gyengének érzem magam úgy érzem mintha teljesen reménytelen lenne minden. Semmi nem okozna már boldogságot.


Közben meg csak rendezni sem tudom magamban a dolgokat mit tennétek ?


2017. ápr. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp ne add fel és azonnal hessegesd el az öngyilkosság gondolatát, ez egy baromság! Szedd össze minden erőd és állj talpra! Gondolj bele, milyen nehéz lehet azoknak akik egyedül vannak, mivel sem a családjuk, sem a barátaik nem foglalkoznak velük. Pályázz meg minél több állást, előbb-utóbb összefog jönni egy normális meló. Kitartás, nagyon fiatal vagy még!
2017. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el én nálad sokkal roszabb helyzetben vagyok most, teljesen kivagyok mentálisan és minden téren, de van bennem egy óriási küzdeni akarás, egy soha fel nem adom harci szellem. K..va nehéz talpra állni, de muszáj, mert mindig lehet célt, célokat találni. Az elmúlt időszakban megtanultam nélkülözni, napi szinten éhezni, sok jót tettem másokkal, de szinte csak rosszat kaptam, teljesen elkeseredtem, óriásit csalódtam az emberekben, de nem adom fel, mert vannak tisztességesek is.
2017. ápr. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!