Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Merre van a kiút ebből a...

Merre van a kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés
A helyzetem most eléggé mélypont nekem és nem tudom merre. 17 vagyok középiskolába járok. A családunk soha nem volt normális olyan szempontból hogy anyáék mindig veszekedtek eddig is, ezután is fognak már nem is érdekel. Az iskolában belekeveredtem egy hülyeségbe ami miatt részese lettem egy verekedésnek is. Amiért apámtól is kaptam egy elég szépet nem először.Körülbelül minden kudarc amihez kezdek. Volt egy barátnőm aki miatt akartam eddig élni de már az sincs. Senkit nem hibáztatok semmiért.Nem értem miért van másoknak normális családja nekem meg miért nem volt soha. Forgatom a tök üres kockát" sehol nincs rajta megoldás. Elmenni elköltözni még nem tudok ,suliba maradnom kellene de nem vagyok rá képes elegem van a kétszínű emberekből. Nem hiányoznék senkinek és nem rinya , hanem így van. Az fáj hogy kicsúszik minden a kezemből és nem tudom mit tehetnék hogy ne ez legyen.
2015. febr. 23. 00:03
 1/5 anonim válasza:

a kiút:hoxa,tvn,gyik,hotdog,dumanet



ezekre az oldalakra regisztrálj!


..s álom lesz az életed... :)

Mozi szélesvásznon ;)

2015. febr. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindegy kösz
2015. febr. 23. 04:17
 3/5 anonim ***** válasza:
El kellene gondolkodnod dolgokon. Ha nem akarsz tanulni semmire nem fogod vinni, ha nem jársz haza ,akkor egyre rosszabb lesz a kapcsolatod a szüleiddel. Ha egyedül maradtál a csaj is elhagyott szállj magadba. Az hogy belefutsz teszem azt egy öngyilkosságba nagyon rossz döntés lenne ugyanis mindig van kiút. Apád egy paraszt lehet részben értelek. Forgasd azt a kockát csak kibírod amíg befejezed az iskolát. Ha férfibol vagy szedd össze magad és ne csinálj hülyeséget.
2015. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt tanulni nem lehet ,a szüleim meg már nem érdekelnek. Szálljak magamba..azt csináltam .
2015. febr. 23. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés amikor azt érzed a te életed már soha nem jön rendben. Másoké sem a legtutibb hidd el csak te nem látod ezt tisztán... harcolj, fogd fel úgy a problémákat hogy meg kell oldani és ne úgy hogy egy teher ami nyomaszt és elkeserít. Próbálj barátot szerezni akivel ki lehet mozdulni a suli tök jó hely erre... nyiss és a világ is kinyílik...az a kiút a depiből!!!!
2015. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!