Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kortól függetlenül, elfogadhat...

Kortól függetlenül, elfogadható ha zenén keresztül igyekszem tartozni egy kultúrához?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve fedeztem fel ezt az irányzatot, és mivel én is ilyen közegben nőttem fel, nem idegen a környezet.

Ez az élet akkor ért véget, amikor a szülők úgy döntöttek hogy a késelések, heroinos cigányok miatt költözni kell, átmentünk más városrészre lakni, de mai napig vissza járok a kerületekbe ahol vannak ismerősök.


Itt egy videó, ezen keresztül tudnám szemléltetni az egészet

https://www.youtube.com/watch?v=3eYn0mlPinI


2017. ápr. 11. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kultúra.
2017. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A te döntésed, hogy "hova" szeretnél tartozni.


Nekem is volt ilyen "gangsztás korszakom" és szerencsére ki is nőttem belőle.

Egy bizonyos korban azt mondom belefér, de momdjuk pl. egy 35 éves családapa ne az utcán bandázzon, füvezzen stb....

2017. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy annál többet rejt magában ez az egész, bár itthon nem jellemző még az sem ahogy én követem ezt, inkább Nyugaton van nagyobb visszhangja, a bevándorolt fiatalok alakították ki a közösségeket, van közöttük olyan is akinek már gyereke van.
2017. ápr. 11. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
13 éve élek Angliában. Akadnak ilyen csoportosulások, de nem nevezném követő példának, sem kultúrának. Videók ellenére ezek a csoportosulások mind munkanélküli, drogos, tanulatlan emberek akik között a legtöbb már többször ült sitten.Ha összetömörülnek baromi erősnek, vagánynak érzik magukat. Betörnek, lopnak, verekszenek. De ha elkapják őket a rendőrök akkor gyáva módon beköpik az összes tagot. Ha neked ezek a példaképek akkor a fejeddel nagy bajok vannak. Ezek az alja népség. Tudom miről beszélek, mert az önkormányzatnál dolgozom, és napi szinten találkozom ilyen alakokkal..
2017. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, ne szépítsük. Visszavágysz a gettóba.
2017. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tudom ajánlani Budapesten a következő helyeket:

Hős utca

Szigony utca

Orczy tér

)rs vezér tér

Népszínház utca


Imádni fogod

2017. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez oylan dolog, hogy ne az alapján válassz zenét amit a környezeted diktál. Részemről teszek rá, hogy mások mint tartanak divatosnak, azt hallgatom amit szeretek. :)
2017. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Akkor már legalább rendes rapzenét hallgass haver, ne ilyen trágyát
2017. ápr. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!